Sapphire Nitro RX 6800XT içinden RGB kablo çıkmadı

Sapphire'de bazen eksik parçalar çıkabiliyor. İlk önce bir müşteri hizmetleri ile konuş eksik geldi de parçayı kargolarlarsa iade etme. Eğer parçayı vermezlerse iade et ya da değişim talep et bence.
Tamam hocam onlara bi yazayım birde şuanda pc ekran kartını görmüyor driver kurmam lazım sanırım öncelikle

Tamam hocam onlara bir yazayım bir de şu anda PC ekran kartını görmüyor driver kurmam lazım sanırım öncelikle.

Evet driver kurup bir dene bir de BIOS Update yapman gerekebilir bir de bir sorum daha var açarken ekran kartı bir poşetin içinde miydi?

Dosya Ekleri

• 16824412769838565677829145503936.jpg
    16824412769838565677829145503936.jpg
    221,5 KB · Görüntüleme: 14
Tamam hocam cihaz sıfır iyi günlerde kullanın.
Hocam son bir soru daha sorucam size pcyi açarken b450 tomahaek max anakarttaki cpu gpu ve diğer uyarı renklerinden kırmızı ışıkta gpu ve yanındaki pc açılırken yanıp sönüyor sonra daha yanmıyor bu normal mi

Hocam son bir soru daha soracağım size PC'yi açarken B450 tomahaek Max anakarttaki CPU GPU ve diğer uyarı renklerinden kırmızı ışıkta GPU ve yanındaki PC açılırken yanıp sönüyor sonra daha yanmıyor bu normal mi?

Hocam bir BIOS pilini çıkartıp deneyebilir misiniz?

Hocam son bir soru daha soracağım size PC'yi açarken B450 tomahaek Max anakarttaki CPU GPU ve diğer uyarı renklerinden kırmızı ışıkta GPU ve yanındaki PC açılırken yanıp sönüyor sonra daha yanmıyor bu normal mi?

Hangi ışıklar yanıyor tam anlamadım.

Hocam şu sağda uyarı ışıkları var en alttan 2.sıra yanıp sönüyor anlık ardından arkasındaki hani en sondaki yanıp sönüyor birdaha da yanmıyor pc açılırken oluyor bu daha da olmuyor

Dosya Ekleri

• Screenshot_20230425_202556_Google.jpg
    Screenshot_20230425_202556_Google.jpg
    21,9 KB · Görüntüleme: 11
Hocam şu sağda uyarı ışıkları var en alttan 2.sıra yanıp sönüyor anlık ardından arkasındaki hani en sondaki yanıp sönüyor bir daha da yanmıyor PC açılırken oluyor bu daha da olmuyor.

Açılırken kontrol yaptığı için yanıp sönüyor ekran geliyorsa bir sorun yok.

Ekran geliyor hocam driverı da kurdum görüyor PC şu anda herhalde bir problem yok diye düşünüyorum çok teşekkür ettim.

Rica ederim hocam bir sıkıntı olursa bu konudan yazabilirsiniz.

Geri
Yukarı