Sapphire R9 280 oyunlarda kapanma sorunu

ustad0

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Yeni topladığım bilgisayarda bir sıkıntı yaşıyorum. Açtığım herhangi bir oyun esnasında bilgisayarım 5. dk'da kendini yeniden başlatıyor. Oyun oynamadığım zamanlarda belli bir sıkıntı görmedim ancak oyun esnasında arada ekran flaş misali anlık kesilmeler yaşıyor. Yardımcı olabilir misiniz ?

@Recep Baltaş @Ali Güngör

• Birincisi ucuza kaçıp Sapphire almışsınız ki Sapphire tavsiye etmiyorum. Yaşadığınız sorunun ekran kartı ile ilgili olma ihtimali var.
  • İkincisi, yine ucuza kaçıp Everest almışsınız. 1 seneden beri üyesiniz, bir defa bile Everest önerdiğimizi gördünüz mü ? Görmediniz. E kardeşim o zaman neden gidip Everest PSU alıyorsun ? Ben bunun sertifikasına da inanmıyorum. Kim üretiyor bu Everest PSU'ları ? Listede göremiyorum: Ecova Plug Load Solutions PSU da sorumlu olabilir. Ama önceliği ekran kartına veriyorum.

Özellikle güç kaynağı konusunda size yürekten hak veriyorum ancak sorunun tam olarak ekran kartında mı güç kaynağından mı olduğunu nasıl anlayabilirim ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…