Sapphire r9 280x mi, Powercolor turboduo 280x mi ?

Hangi markayı seçmeliyim.

• Powercolor turboduo

Oy: 9 75,0%
  • Sapphire dual x

Oy: 3 25,0%

• Oy verenlerin toplamı
    12

jankunas

Hectopat
Arkadaşlar ben şu ana kadar sapphire r9 280x dual x almayı düşünüyordum. Ama Sapphire ekran kartlarının fiyatı son zamanlarda arttı. bu yüzden bunlardan hangisini almalıyım?

Bu tür yorumlar insanların kafasını karıştırıyor. Ondan uzak dur, buna bulaşma vs., sorun yaşayan insanların kendi sorununu bütün markaya mal etmesi sonucu söylenen sözler. Siz sorun yaşamış olabilirsiniz, doğrudur, çok doğal bunu belirtmeniz; ama sizin sorun yaşamanız çoğunlukla herkesin de sorun yaşayacağı anlamına gelmiyor. Bu yüzden sadece kendi tecrübenizi veya fikrinizi aktarın, karar verecek olan o bilgiyi alıp kendisi değerlendirsin. Böyle keskin ve kesin yorum yapmak veya tüm ürünü/markayı sorunluymuş şeklinde belirtmek mantıklı değil.

Şu ana Powercolor kullanmadım sadece forumlardan edindiğim tecrübe. Bir firmanın sadece bir kaç işte iyi işler çıkarması benim açımdan güvenilir değildir. Onu belirtmek istedim. Sonuçta para da, karar da ona aittir.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı