Sapphire R9 280X Nasıldır?

xgen

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, linkteki ekran kartını hem oyun için, daha çok da 3DS Max After Effect Premiere SolidWorks Zbrush gibi programlar ile kullanacağım. Anakart ipiel la3, 4 GB1066 MHz RAM var. Core2 Quad turbosuz 2.5 GHz 6 mb önbellekli işlemci var. Bu ekran kartını aldıktan sonra power'i 750 ile 1000 arası takmam lazım. 350'lik power var içinde. 500 GB Seagate 32 MB HD var. Bu kart, bu makinede çalışır mı ? Bir de bu kart sizce nasıl bir kart ?

Güzel bir kart ama o sisteme takarsanız tam performans alamayacaksınız çünkü core 2 quad çok eski bir işlemci ve R9 280X' i rahat besleyebileceğini sanmıyorum. En azından intel core i5 4460 ile P33 anakart alın bence ama ramde almanız gerekecek DDR3. Yinede işlemcinizin tam modelini yazabilirmisiniz ?

Güzel bir kart ama o sisteme takarsanız tam performans alamayacaksınız çünkü core 2 quad çok eski bir işlemci ve R9 280X' i rahat besleyebileceğini sanmıyorum. En azından intel core i5 4460 ile P33 anakart alın bence ama ramde almanız gerekecek DDR3. Yinede işlemcinizin tam modelini yazabilirmisiniz ?
q9300 intel core2quad

GTX 750Ti al. PSU'yu değiştirmek zorunda kalmazsın. Sistemi komple değiştirene kadar seni idare eder.
Dostum ne yazıkki önerdiğin kartın frekansıyla bit hızı ve ram miktarı yukardaki programlar için uygun değil oyun için uygun olabilir ama programalr için uygun değil ve nvidia amd ye göre çok pahalı

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı