Sapphire r9 290 tri-x ve Thermaltake nic c4 için kasa tavsiyesi

Slimps

Kilopat
Yer
Edirne
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Abra a5 v15.2
Meslek
Öğrenci
Herkese merhabalar ben bugün vatan pc sakarya dan 3650 TL ye bir sistem aldım kasa olarak z3 plus seçecektim oradaki yetkilinin tavsiyesi üzerine z11 almaya karar verdim ve eve geldiğimde r9 290 tri x i takmaya çalıştım ama kasaya r9 290 tri-x sığmadı.Bende karasuda oturuyorum hemen gidip değiştirme şansım olmadığından pazartesi gidip yeni bir kasa alacağım.Zalman z3 plus a r9 290 tri-x sığdığını biliyorum ama nic c4 ün sığıp sığmadığımı bilmiyorum acaba zalman z3 plusa nic c4 sığar mı yadar9 290 ti-x in ve nic c4 ün sığacağı ve vatan pc sakarya stoklarında bulunan son olarak fiyatı zalman z11 plustan düşük olan bir kasa önerirseniz sevinirim.

Z11 içine uzun ekran katlarının sığmadığını söylemekten bıktık. Birde içine Cooler Master TPC 812 sığıyor. Büyük ihtimal seninki de sığar. Kasayı iade edebilirsin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı