Sapphire Radeon RX 6600 Pulse alınır mı?

NameDeli

Hectopat
RX 6600 Pulse almayı düşünüyorum ama kararsızım. Bazıları WattMan hatası siyah ekran hatası filan diyor. Bazıları da donanım yetersizliğinden filan WattMan hatası olur diyor. RX 6600 aldıktan sonra 1-2 ay Ryzen 3 4300GE ile kullanacağım. Darboğaz olacak biliyorum ama sonra Ryzen 5 5600 geçeceğim APU işlemci ile kullanırken sorun hata vesaire alır mıyım acaba?

RX 6600 Pulse almayı düşünüyorum ama kararsızım. Bazıları WattMan hatası siyah ekran hatası filan diyor. Bazıları da donanım yetersizliğinden filan WattMan hatası olur diyor. RX 6600 aldıktan sonra 1-2 ay Ryzen 3 4300GE ile kullanacağım. Darboğaz olacak biliyorum ama sonra Ryzen 5 5600 geçeceğim APU işlemci ile kullanırken sorun hata vesaire alır mıyım acaba?

XT modellerini tavsiye ederim.
APU ile kullanmanız sorun teşkil etmez.

Armor'da soğutma kötü diyorlar o yüzden fan çok ses yapıyormuş tam emin değilim ama öyle deniyordu.

XT modeline param yok maksimum buna yetiyor alınır mı? Acaba?

RX6600'ler arasında en kötü model MSI olanı diye biliyorum Sapphire alması daha iyi olur bence ama Sapphire olanla arasındaki fiyat farkı konu sahibi için çok önemliyse MSI alsın bence.

Sapphire Radeon RX 6600 Pulse 8GB GDDR6 128 Bit Ekran Kartı burada Sapphire MSI modeli ile neredeyse aynı parada.

6600XT alabilirim ama ikinci el bir tane satıcı buldum acaba miningde filan kullanmış mıdır https://www.sahibinden.com/ilan/iki...ekran-karti-15-ay-garantili-1056368235/detay?

@zeki1981

Son düzenleme:

Geri
Yukarı