Çözüldü Sapphire RX 560 hangi görüntü çıkışı kullanılmalı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Merhaba. Elimde VGA kablo var bu kartın VGA desteği yok. Display, DVI ve HDMI var. Hangi çıkışı önerirsiniz? Önerdiğiniz çıkış için de uygun fiyata kablo önerebilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Monitörünüzden hiç bahsetmemişsiniz, sync teknolojisi falan var mı bilmiyoruz. DP veya HDMI kablo alın. Ben genel olarak DP kablo öneriyorum. Bütçeniz elverirse öncekini öneririm.

Monitörünüzden hiç bahsetmemişsiniz, sync teknolojisi falan var mı bilmiyoruz. DP veya HDMI kablo alın. Ben genel olarak DP kablo öneriyorum. Bütçeniz elverirse öncekini öneririm.

Çözüm
Monitörünüzden hiç bahsetmemişsiniz, Sync teknolojisi falan var mı bilmiyoruz. DP veya HDMI kablo alın. Ben genel olarak DP kablo öneriyorum. Bütçeniz elverirse öncekini öneririm.

Monitörüm LG full HD HDMI, DP, VGA, DVI desteği var. Tavsiyeniz için teşekkürler hocam.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı