Sapphire RX 5600XT Pulse vs MSI RX 5600XT

jordi el pinno

Centipat
Aynı kartın markası FPS fark eder mi? Sistemimde hangisini seçmeliyim? Arada 400 TL gibi fark var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aradaki fiyat farkına değeceğini düşünmüyorum. Şahsen ekran kartım AMD olacaksa zaten Sapphire aldım ve yine Sapphire alırım. Pulse modeli 2500TL civarı fiyatı ile oldukça tatminkar bir ekran kartı bence.

Sapphire almalısınız. Sapphire 14gbps bant genişliğine sahip. Msi ise 12gbps bant genişliğine sahip. 14gbps bant genişliği bios update ile size %10 performans artışı sunacak

Peki kaç FPS alırım oyunlarda söyler misiniz Fortnite GTA 5 gibi nette neredeyse yok

@jordi el pinno Youtube'a 5600XT ve oyun adını yazıp arattığınızda birkaç sonuç birden çıkacaktır. Sağlıklı gözlem için birden fazla video bakmanızı öneririm. Aşağı yukarı 2060'a benzeyen bir kart. Bazı oyunlarda önünde bazılarında gerisinde.

Sizce hangisini almalıyım?
Başlıktaki sorunuz ise; ucuz olan Pulse 5600XT'i almanızı öneririm. İncehesap cuma indirimlerini beklemenizi de öneririm. Garip fiyatlara düşebiliyor bazı bileşenler. Aynı şekilde Vatan ve İtopya'da anlık garip indirimler yapabiliyor.

Peki açmış olduğum RX 590 vs 5600XT'ye bakar mısınız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…