Sapphire RX 570 4GB vs 8GB

8 GB'ı tamamen kullanmasa bile 5-7 GB arası gider gelir bana 4 GB VRAM yetmiyor keşke 8 alsaydım diyorum. Oynadığım hemen hemen her oyunda VRAM en az 3.5 GB'a ulaşıyor 3.9 civarlarına kadar zorluyor ve birileri hala 4 GB işleyemez diyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bak bakayım 09. dakika Ultra ayar 4 GB RX 570 VRAM 3500 küsür kullanıyor. Ortalama 40 fps'de geziyor. Bunun üzeri 2K. 2K'da 8 GB gerekir ama Ultra oynarsan 2K'da 20 Fps'de gezersin. Ha diğer ayarları kısarsan 2K'da sana yine 4 GB yetecektir. Ben bu işi yapıyorum elime çok fazla sayıda ekran kartı ve işlemci geçiyor sen bana laf anlatacağına insanlara saygısızlık etmeden öğrenmeyi bil.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bana 4 GB kartın sonuçlarını atacağına 8 GB videolarına baktın mı? Gördün mü 5-7 GB arası kullanımları? Nedir bu ego tatminleri anlamıyorum 😄 He tamam sen bilgisayar kralısın falan mı dememi bekliyorsun?

Estağfurullah ben öyle biri değilim fakat sen egoistsin'ki bana aşırı tepki göstermişsin. Ayrıca bana bilgisiz üyenin ifadesini dikkate almayın demişsin. Burda kim egoist oluyor ? Eğer seni dinledilerse üzülürüm aynı kart'a 200 lira daha fazla vermişlerdir. Benim amacım insaların boşa para harcamaması. 5-7 kullanımda ne kadar fark olduğunu bana gösterir misin ? Çok merak ettim 😂 Hatta sen zahmet etme ben sana göstereyim :)

Son düzenleme:
Çıktığında göreceğiz, güzel optimize ederlerse yüksek ayarlarda bile oynayabiliriz.

Ben sana söyleyeyim. Msaa, Fxaa kapalı. Full HD, High texture ile 40-50 Fps civarında oynayacaksın. Çünkü oyun tabanı çok fazla etkileşim ve yoğun grafik deneyimi sunuyor. Ayrıca amaçta yeni sistem toplatmak ve sistem upgrade sağlamak. Bu tip oyunlar 5 Yılda 1 anca çıkıyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı