Sapphire RX 570 Pulse OC ekran kartına overclock yapılır mı?

ali ensar.s

Decapat
AMD'nin kendi uygulamasından otomatik hız aşırtma yapınca fotoğraftaki gibi oluyor. Ama normalde ekran kartı 65 derece iken bunu yapınca 72 derecelerde geziyor. Ve benim dar boğaz sorunum var bilgisayarda ama hız aşırtması yapınca dar boğaz yarıya iniyor hatta hiç denecek kadar. Sizce otomatik hız aşırtma yapmalı mıyım?
İşlemci: Intel i5 6400.
RAM: DDR4 2133 MHz 8 GB Dual RAM.
Ekran kartı: RX 570.

Radeon Software 3.06.2020 13_36_27.png
Radeon Software 3.06.2020 13_36_17.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartına overclock yaparsanız darboğaz artar, işlemciye yapmanız lazım. Oyun içi kullanım değerlerini bizimle paylaşın bi' değerlendirelim.

DDU ile mevcut sürücüyü kaldırıp 20.4.2 sürümünü tekrar yükleyin. Ayrıca oyun oynarken değil benchmark yaparken çıkan sonuçları paylaşın.

DDU ile mevcut sürücüyü kaldırıp 20.4.2 sürümünü tekrar yükleyin. Ayrıca oyun oynarken değil Benchmark yaparken çıkan sonuçları paylaşın.

DDU'dan eğer silersem ekran kartı sürücüsünü tekrar yüklesem sıkıntı çıkmaz değil mi? Ya da silersem ekran kartına zarar vermez değil mi?

Asus D520MT_D520SF_D320MT Performance Results - UserBenchmark

Tekrar yükleyeceksin zaten sorun olmaz yanlış bir şey yapmazsan. Bu arada attığın site forumda yasaklı, saçma sapan sonuçlar verdiği için.

Attığınız şey bir işe yaramaz. Site de yasaklı zaten, saçma sapan sonuçlara itibar etmeyin.

Anakart modelim yok benim yani anakart artı RAM değişem sorun gider mi sizce ?
Sistem özellikleriniz neler GTA'da çok düşük FPS alıyosunuz gibi geldi bana.

Yok genelde 60 FPS sabit fakat FPS dropları oluyor Very High'da oynuyorum. Intel i5 6400 DDR4 2133 MHz Dual 4.2 RAM ve RX 570 Sapphire Pulse OC anakart modelim ise D520MT diye bir şey.
Attığınız şey bir işe yaramaz. Site de yasaklı zaten, saçma sapan sonuçlara itibar etmeyin.
Bir şey diyeceğim ssd yokta onun da etkisi var mıdır ?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı