Çözüldü Sapphire RX 5700 sorunları düzeldi mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

mr karahanlı

Hectopat
Yer
Denizli/Pamukkale
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Şu an bu kartı kullananlar Sapphire RX 5700 Pulse modeli veya RX 5700 kartını kullananlar şu an nasıl bir durumda?
Yani güncellemelerle AMD bu sorunların kalkacağını söyledi o yüzden sormak istedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
O zaman sadece sende bişey var kartda yok.
Iade edebiliyorsan et. Ne demek bütün güncellemeleri yapıpta stabil çalışmaması ?
Bazıları var direkt son sürüm kuruyo adam hiçbir sıkıntısı yok.
Sorun benden kaynaklı değil sistem diğer kartlarla stabil.Donanımsal sıkıntı yok ayrıca kartta buna benzer sorun yaşayana insan sayısı fazla.Amd nin driver konusundaki beceriksizliği yani.
Çözüm yolu sadece sürüm güncellemek veya eski sürümleri denemek değil. Voltaj, Undervolt gibi işlemler de var. Onları deneyebilirsiniz.
Ben son kullanıcıyım.Troubleshootingle ben uğraşmamalıyım.Takınca düzgün çalışmalı bu kart. Sence bütün driverları denemiş biri her olası çözüm seçeneğini deneme miş midir? :) Farklı işlemciden anakarta ram e kadar denendi.Farklı windos sürümünden tut olası bütün seçenekleri denedim. Hatta software olmadan sadece driver kurarak bile sorun aynı.
Son kullanıcı olarak bu benim işim mi? Değil. Bu yüzden kabul edilebilir bir durum değil bu.Bu yüzden kimseye önermiyorum. 3bin lirayla git kumar oyna diyemem. Çünkü sorun yaşayan kullanıcı sayısı bir hayli fazla bu ekran kartında.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı