Sapphire RX 5700 XT Nitro+ siyah ekran sorunu

Arkadaşlar bende şu anki son sürümü kullanıyorum. Bendeki durum sadece ETS 2 MP'da oluyor. Diğer bütün oyunlarda böyle bir sorunla karşılaşmadım. İlk önce ekran titreyip siyah ekrana dönüyor, PC kilitleniyor. Ne yapmam lazım, yardımcı olursanız sevinirim?

Bende bugün Hepsiburada üzerinden Sapphire RX 5600XT aldım taktım PC'ye en fazla 10dk sonra siyah ekrana düşüyor halihazırda RX 580 GB kullanıyordum geri onu taktım hiçbi sorun kalmadı kart arızalı diye kayıt açtım yarın iade edeceğim artık ne olur ne yaşatırlar bilmiyorum çözümünüde bulamadım.

Bende bugün Hepsiburada üzerinden Sapphire RX 5600XT aldım taktım PC'ye en fazla 10dk sonra siyah ekrana düşüyor halihazırda RX 580 GB kullanıyordum geri onu taktım hiçbi sorun kalmadı kart arızalı diye kayıt açtım yarın iade edeceğim artık ne olur ne yaşatırlar bilmiyorum çözümünüde bulamadım.
AMD'nin yazılımsal sorunları var güncellemeler ile düzeltilebileceğini söylemişlerdi umarım güncelleştirmelerle düzeltilir, düzeltilene kadar ekran kartınızı win+ctrl+shift+b kombinasyonu ile bir iki saniye içinde yeniden başlatabilirsiniz.

Geri
Yukarı