Sapphire RX 6600 için FurMark test sonucu nasıl?

Sağolun arkadaşlar dikkat etmemişim :/

Sizce Sapphire mi yoksa XFX mi soğutma bakımından hangisi daha iyidir ? Bir sitede Sapphire RX 6600XT gördüm ama teşhir ürünü diyor. 24 ay garanti veriyor. Sizce alınır mı? Fiyatı da 5300 TL

Son düzenleme:
73 derece bi hayli fazla geldi. Kardeşim de Asrock marka 6600 var onda 64 oluyordu diye hatırlıyorum yarın test eder yazarım.

Hocam kasam sanırım biraz kötü ve fanlar çok eskidi, bununla bir ilgisi olabilir mi? Yoksa ekran kartının modelinin soğutması mı kötü? (Fanlar 5 yıllık ve sanırım en son 8 ay önce falan temizledim.)

Hocam kasam sanırım biraz kötü ve fanlar çok eskidi, bununla bir ilgisi olabilir mi? Yoksa ekran kartının modelinin soğutması mı kötü? (Fanlar 5 yıllık ve sanırım en son 8 ay önce falan temizledim.)
73 derece bir ekran kartı için çok güzel bir değer. Zaten 6600 ısınan bir kart değil. Fakat bu kart bazı modeller de çok daha serin çalışıyor. Ancak bu demek değil ki sizin aldığınız 73 derece kötü. 73 derece bir ekran kartı için harika bir değer. Yarın ASRock rx 6600 değerlerini sizinle paylaşırım.

PttAVM aracılığıyla Tebilon isimli firmadan 5.449 TL'ye aldım. Acaba iptal edip kendi sitesinden mi alsam kararsız kaldım.

Eki Görüntüle 1571050
Tebilon sitesinden alanlar da var forumdan, güvenilir diyorlar. 5200tl civarına da indiydi geçen günlerde, almadım saflık yaptım ama yılbaşı indirimlerini bekliyorum.

73 derece bir ekran kartı için çok güzel bir değer. Zaten 6600 ısınan bir kart değil. Fakat bu kart bazı modeller de çok daha serin çalışıyor. Ancak bu demek değil ki sizin aldığınız 73 derece kötü. 73 derece bir ekran kartı için harika bir değer. Yarın ASRock rx 6600 değerlerini sizinle paylaşırım.

Tamam hocam, teşekkür ederim. İyi geceler hepinize.

Yeni konular

Geri
Yukarı