Sapphire sahiplerine Guacamelee! Gold Edition oyunu bedava

Evet arkadaşlar aranızda bu olayı duymamış olan arkadaşlarımız olabilir, kısaca anlatayım. Tek yapmamız gereken sapphire ekran kartına sahip olmak. Sonra vereceğim siteye üye olup kartımızın serial numarasını ''register my products'' sekmesinden girerek üyeliğimizi gold üyelik seviyesine yükseltiyoruz. Bu numara kartın üzerinde yada kutunun üzerinde oluyor. Daha sonra '' free promotions '' kısmından sınırlı süre yada sayıda olarak dağıtılan oyun yada uygulamalardan bedava olarak yararlanabiliyoruz.

Site: https://www.sapphireselectclub.com

Oyun linki :Guacamelee! Gold Edition on Steam

Hocam dediğinizi yaptımda ilk başta ilerledim bişeyler dedi şimdi tekrar "Register Now!" butonuna basınca zaten promosyona kayıtlısınız diyor ama ne bir kod geldi ne bişey anlamadım.

Aynı şekilde yaptım. Teşekkürler dedi. Şimdi kod nereye gelecek ? Hotmail'e gelmemiş. Bir daha tıklayınca kabul etmiyor. Zaten kullandın diyor.

Hemen gelmeyecek mi acaba hotmaile ?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı