Sapphire Toxic R9 270X vs R9 280X

@ömür kartal Forumda duyulmadı diye sadece asusta sorun var demek yanlış olur, google'da "r9 280x artifacts" şeklinde arama yaparsanız asus harici markalarda da aynı sorun yaşanmış olduğunu öğrenirsiniz.

Asus almayın r9 serisinde asus sorunlu.
Asus Sorunlu demişsin bir çok kişi diyor da R9 serisinden bütün kartların Asus modellerini denedim hiç bir sorun göremedim sırf bir kaç kişi sorun yaşadı diye sorunlu dememelisiniz sonuçta bahsettiğiniz marka kendisini her ürününde kalitesi ile kanıtlamış bir firmadır Asus. Ayrıca burda suçu da Asus'a atmamalısınız Bahsettiğiniz Sorun AMD GPU'da asus'da değil.

Asus Sorunlu demişsin bir çok kişi diyor da R9 serisinden bütün kartların Asus modellerini denedim hiç bir sorun göremedim sırf bir kaç kişi sorun yaşadı diye sorunlu dememelisiniz sonuçta bahsettiğiniz marka kendisini her ürününde kalitesi ile kanıtlamış bir firmadır Asus. Ayrıca burda suçu da Asus'a atmamalısınız Bahsettiğiniz Sorun AMD GPU'da asus'da değil.
Hocam burada kimse ASUS u kötülemiyor ve bu seride sorun olduğunu @Recep Baltaş bile burada belirtti. Daha neyi tartışıyorsunuz?

Evet Amd Gpu'da bende sabahtan beri bunu söylüyorum. Ama Asus kartlarda daha fazla sorun yaşanıyormuş ve bu sebepten dolayı sinek küçük mide bulandırır hesabı ben olsam Asus almam bunu anlatmaya çalışıyorum.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı