Sapphire Ultimate HD 3850 Oyun Performansı

Bilgi Güçtür

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba abilerim kardeşlerim, depo vardı bizim. Depoyu boşaltırken bir kutuda ekran kartı gördüm, inceledim Sapphire Ultimate HD 3850 512m 256 bit yazıyordu. Benim bilgisayarımı görseniz bilgisayar demezsiniz eminim :) 4 GB RAM, Intel Dual Core E5300 2.66 GHz 2 çekirdek işlemci ve 2004 yılında üretilmiş Radeon x1050 ekran kartı var. Kısaca pes 20112i bile açamıyorum. Neyse Ben 11. Sınıfa giden bir kardeşinizim. Bu yüzden dersleri aksatmamak için
Yeni bir bilgisayar almıyorum, malum LYS YGS var. Her neyse demek istediğim bu HD 3850 ekran kartını benim PC'ye taksam çalıştırır mı ? Zaten giriş seviyesi bir kart belkide daha kötü yinede benim için baya iyi :) anakartın markası g31m-e2sl ve 250 watt PSU var. Sizce bilgisayarım açar mı ?

Son düzenleyen: Moderatör:
sen7en başlığı açan benim ilk defa konu açtım kurallar varmış ceza yedim PCI-E girişi var çünkü taktım bilgisayara zaten PCI-E girişi mavi renkle kodlanıyor değil mi ? 250 Watt nasıl yetmez r7 240 ekran kartı yetiyor diyordu birçok arkadaş. Benim ekran kartı r7 240 dan kötü değil mi ? çünkü r7 240 ın hd 5000-6000 lerle kıyaslandığını okudum benimki hd 3580 ? Yardımın için teşekkürler

Taktım ama çalıştırmadım çünkü VGA-DVI dönüştürücü lazım bilgisayarcıdan almayı düşünüyorum

Ben r7 240 kullanıyorum. Everest PSU var gerçek 250 W güç veriyor. Gerçi 2 yıl oldu kullanalı o 200 W olmuştur şimdiye ama sorun yok. Ama bu kart low profile ve ek güç girişine gerek duymuyor böyle birşeyde var.

Olmaması lazım benim bildiğim yetmediği durumlarda PC res atma ya da kapanma yapar. Benimki 45w çekiyor.

Senin ekran kartın benimkinden iyi değilmi ? Benimki ati radeon değil galiba markası sapphire ultimate hd 3850 yazıyor 512 mb 256 bit DX10.1

Şu psu olayı nerden çıktı ya, ne güzel takıp oynayabilseydik işte :(

Beyler yan odadaki kasada 350 watt psu buldum :) :) artık kesin çalışır değil mi ekran kartım ? bilgisayarcıya söyledim 250 watt a bile çalışması lazım dedi

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı