Saran oyun tavsiyesi

Bune Yaaa

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. 7/24 oyunda olan ben artık hiç oyun oynamıyorum çünkü bütün oyunlar sıkıtı mâlum vakit geçirmek istiyorum o yüzden oyun oynamam lazım ama hiç saran bir oyun yok var mı bir oyun tavsiyeniz? MMORPG oyunu olsa daha iyi olur.

Merhaba. 7/24 oyunda olan ben artık hiç oyun oynamıyorum çünkü bütün oyunlar sıkıtı mâlum vakit geçirmek istiyorum o yüzden oyun oynamam lazım ama hiç saran bir oyun yok var mı bir oyun tavsiyeniz? MMORPG oyunu olsa daha iyi olur.

Warframe kaç gündür oynuyorum çok iyi oyun.

Korku oyunu önerebilirim hikayeli saatlerce oynarsınız. Resident Evil 7 Biohazard.

Conan Exiles
Days Gone
Planet Zoo
Victoria ll
Crusader Kings ll
Age Of Empires ll
Forager
Özellikle arkadaşlarımla Din,Tarih vb. muhabbeti yaparken saran oyunlar, arkadaşlarla oynancak en güzel oyunlar.

Arkadaşlarınla oynucaksan Valheim güzel oyun.Hayatta kalma tarzı oyunlar seviyorsan
The Forest Zamanında Çok Oynadım bence sarmaz değişik bir oyun daha iyi

Kesinlikle Mount and Blade Bannerlord öneririm. Günde en fazla 2-3 saat PC kullanan ben oyundan çıkamıyorum. Birkaç günde imparatorluk kurdum o derece sarıyor :D
Ara Yüzü nasıl Oynamayı düşünüyorum aslında

Geri
Yukarı