Şarap Önerisi

mr.zeemekit

Hectopat
Daha fazla  
Domates soslu makarna ve böyle salatanın yanına gidicek arkadaşla içmelik 60-70 civarlarında şarap önerisi var mıdır? Bir kere şarap içtim onu da tekele ne önerirsin diye sormuştum, hatırlamadığım bir beyaz şarap vermişti 70-80'e, ertesi günü mide bulantısı falan zordu :) Tekrar denemek istiyorum şarap. Bilgim yok ama dediğim gibi arkadaşla bu tarz bi yemekte ne içilir? Hangi renk, ne tür bir şarap tercih edilir?

Domates soslu makarna ve böyle salatanın yanına gidecek arkadaşla içmelik 60-70 civarlarında şarap önerisi var mıdır? Bir kere şarap içtim onu da tekele ne önerirsin diye sormuştum, hatırlamadığım bir beyaz şarap vermişti 70-80'e, ertesi günü mide bulantısı falan zordu :) tekrar denemek istiyorum şarap. Bilgim yok ama dediğim gibi arkadaşla bu tarz bir yemekte ne içilir? Hangi renk, ne tür bir şarap tercih edilir?

Kırmızı öneririm pahalı olabilir ama :)

Tanesi 25'ten üç tane köpek öldüren alırdım. Bira gibi kafaya dikersen Nasa'nın yeni astronotu sen olursun. 😄

Şaka bir yana gerçekten ucuz kırmızı şarapları daha çok seviyorum. (Biricik, Doluca vb.) 😀 Beyaz şarap içimi güzeldir ama midesi sağlam olmayanlara önermem. Gece sonu altlı, üstlü gidilebilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı