Çözüldü Sarı ceket ile başlanılan 2D oyun nedir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Emir5000a

Decapat
Daha fazla  
Merhaba. Tarayıcıdan eskiden oynadığım oyunu arıyorum ama bulamadım. Yardımcı olabilir misiniz? Aradığım oyunda sarı ceket ile başlıyorduk 2D oyundu. Silah satın alınabiliyordu sanırım. Kıyafet de değiştirilebiliyordu. Robotlar ve insanlarda vardı. Oyuna başlamadan önce 3 4 kişi konuşuyordu ve o kısmı geçebiliyorduk. Konuşanlardan biri kırmızı saclı kadındı.
Araçları falanda kullanabiliyorduk. Böyle robot bosslara gelmeden genelde araçlar oluyordu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Yok arkadaşlar internetten oynanıyordu 2 d idi 2008 - 2013 zamanlarında oynardım
oyunlar1 den oynardım hatta çok aradım da bulamadım diğer sitelerde de vardı
Bir de bölümün sonunda helikopterle bizi alıyorlardı.
Saç rengimiz beyazdı sanırım hasar yiyince sarı ceketimiz yıpranıyordu en sonunda kayboluyordu.
Oyunda bug da vardı duvarların yanına gelince boşluğa spam yapınca duvarların içinede girebiliyorduk.
Crosshair'i de kareydi büyükdü biraz, yeşildi.
Silahlarda füze satın alınabiliyordu pahalıydı o ama art arda füze atıyordu o silah.
Oyunu çok zor buldum arayan arkadaş olursa 2D süper savaşçı yazıp oynayabilirler.
konuyu kilitleyebilirsiniz
pardon hayallerim suya düştü flash player oyunları oynanmıyormuş
Oyunun resmi bu başka şekilde oynayan arkadaş çıkarsa yazabilir mi bana 10 yıl geçse bile.
Oyunun adı crazy flasher tüm serileri Steam'de varmış çok mutlu oldum hepinize tavsiye ederim bu oyunun tüm serilerini.
Yok arkadaşlar internetten oynanıyordu 2 d idi 2008 - 2013 zamanlarında oynardım
oyunlar1 den oynardım hatta çok aradım da bulamadım diğer sitelerde de vardı
Bir de bölümün sonunda helikopterle bizi alıyorlardı.
Saç rengimiz beyazdı sanırım hasar yiyince sarı ceketimiz yıpranıyordu en sonunda kayboluyordu.
Oyunda bug da vardı duvarların yanına gelince boşluğa spam yapınca duvarların içinede girebiliyorduk.
Crosshair'i de kareydi büyükdü biraz, yeşildi.
Silahlarda füze satın alınabiliyordu pahalıydı o ama art arda füze atıyordu o silah.
Oyunu çok zor buldum arayan arkadaş olursa 2D süper savaşçı yazıp oynayabilirler.
konuyu kilitleyebilirsiniz
pardon hayallerim suya düştü flash player oyunları oynanmıyormuş
Oyunun resmi bu başka şekilde oynayan arkadaş çıkarsa yazabilir mi bana 10 yıl geçse bile.
Oyunun adı crazy flasher tüm serileri Steam'de varmış çok mutlu oldum hepinize tavsiye ederim bu oyunun tüm serilerini.

Dosya Ekleri

• 946a3f3d963b4f985cf11a36adefaa5b_minik.jpg
    946a3f3d963b4f985cf11a36adefaa5b_minik.jpg
    5,3 KB · Görüntüleme: 18
Son düzenleme:
Çözüm

Geri
Yukarı