Sarışın genç bir çocuk olan çizgi film

Evet yaa bu yaa bu bu gözlerime inanmıyorum sonunda buldum cok teşekkür ederim müziğini bile duyunca gözlerim doldu o kadar özlemişim cok seviyordum bunu. Ama izleyemiyorum sanırım internette yok satin alabilecegim bir yer var mıdır?

Yukardaki linklerde filmin farklı bir versiyonu var, sanırım aradığın şekli değil.

Videodaki şekli burada:

Yukarıdaki linklerde filmin farklı bir versiyonu var, sanırım aradığın şekli değil.

Videodaki şekli burada:

Hepsiburadadakinin farkı ne acaba ya yine o sarışın çocuk var aslında olamdı deneyip bakacağım çok teşekkür ederim çocukluğuma geri döndüm resmen :)

Yukarıdaki linklerde filmin farklı bir versiyonu var, sanırım aradığın şekli değil.

Videodaki şekli burada:

Sanki 2 adet film var gibi biri benim istediğim diğeri atlantis.

Aynen 2 farklı versiyonu var filmin anladığım kadarıyla.
Hepsiburada daki şekli şu:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
bu imparatorun hazinesi aynı versiyon zaten, hepsiburadadakinin farklılığı + olarak atlantis efsanesi var, 2 film var yani ve çok teşekkür ederim gerçekten çok sevindim.😌

ya şimdi şöyle bi durum var benim pcde cd kayışı yok onun yerine ssd monte ettim. Harici dvd kayışı nereden bulabilirim usb ile bağlarım

USB 2.0 To 7+6 13 Pin SATA Laptop CD/DVD Harici Bağlantı Kablosu Fiyatları ve Özellikleri
şu tarz bir şey işimi görür mü?

Geri
Yukarı