Şarjım kendi kendine artıyor

batwan

Hectopat
Herkese kolay gelsin öncelikle. iPhone 11 128 GB olan modelini kullanıyorum. %86'ya çektim şarjdan sonradan baktım 89 olmuş. Herhalde yazılımsal bir sıkıntı oldu dedim reset attım telefona bu sefer %92 oldu. Böyle bir şey başına gelen var mı? Ve geçici bir sorun mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Batarya arızalı gibi duruyor. Garanti varsa şarj seviyesi durduk yere artıp azalıyor demeniz yeterli. Sorun batarya değişimiyle çözülür.

Apple ile iletişime geçtim. Test yaptırdılar telefona veriler direkt görüştüğüm kişiye gitti. İncelediğinde pilde donanımsal bir sıkıntı olmadığını söyledi. Bazen böyle durumlar olabiliyormuş . Teşekkür ederim yine de yorumlarınız için.

Apple ile iletişime geçtim. Test yaptırdılar telefona veriler direkt görüştüğüm kişiye gitti. İncelediğinde pilde donanımsal bir sıkıntı olmadığını söyledi. Bazen böyle durumlar olabiliyormuş . Teşekkür ederim yine de yorumlarınız için.
Bence siz yine de Apple store'a gidin. Bu durum normal değil. Canlı bağlantıda uygulama üzerinden sistem logları vb. inceleniyor bu hata orada çıkmaz pil üzerinde doğrudan test yapılması lazım. Bende de iPhone 11 var. Hiçbir şekilde böyle bir olay yaşamadım. Şarjım durduk yere artmadı.

Yeni konular

Geri
Yukarı