Şarjlı pil cihazı 5V adaptör istiyor

floow43

Picopat
Daha fazla  
Gamepad için şarjlı pil aldım ancak kutunun arkasında USB şarj adaptörünün 5V 1000MAH (1ah) olması gerektiği yazıyor. Aksi taktirde cihaza zarar verebileceğini söylüyor. Elimde 4 adet adaptör var, bunlardan hangisi buna uyumlu onu sormak istemiştim. Ürünün linkini aşağıya ekledim, bu ürünü kullanan veya benzer bir ürün kullanan varsa nasıl ve ne ile şarj ediyorsunuz söylerseniz sevinirim. PC'nin USB girişine taktım, şarj ediliyor olarak gözüküyor ama emin olamadım. konuya hakim kişiler veya kullanmış kişiler yazarsa, teşekkürler.

https://www.hepsiburada.com/gp-recyko-e411-usb-aa-aaa-sarj-cihazi-gp-recyko-2700-serisi-aa-kalem-pil-4-lu-p-HBCV00000FQD5D

Dosya Ekleri

• 1.jpeg
    1.jpeg
    55,2 KB · Görüntüleme: 40
  • 2.jpeg
    2.jpeg
    53,6 KB · Görüntüleme: 34
  • 3.jpeg
    3.jpeg
    53,9 KB · Görüntüleme: 26
  • 4.jpeg
    4.jpeg
    48,1 KB · Görüntüleme: 31
Hepsi olur. Amper değeri yüksek olan adaptör ile şarj ederseniz, şarj cihazi da destekliyorsa şarj süresi kısalır. Yoksa, çekebileceği maksimum akımı çeker.

Adaptörün kutusunda 5V 1000MAH (1ah) harici adaptörler fazla ısınmadan dolayı kasada erime yapabilir yazıyor, bilgisayarda bulunan girişler ile şarj edilebilir mi? Sarı, mavi, siyah bu renklere sahip USB girişleri var.

O şekilde ekstra bir uyarı varsa, bilgisayar kasasının USB'lerini kullanmanız daha iyi olur. USB 2.0 portu 0.5A, USB 3.0 portları 0.9A verebilir.

Geri
Yukarı