Şase ucu işlemli Fiesta Fun 1.4 alınır mı?

Yüksek ihtimalle hava yastıkları ve kemerler dirençlidir, almamanızı öneririm.
direnç nedir bilmiyorum ancak hava yastıklarında bir sorun olmadığını söyledi
Hocam eğer satıcı bunu söylemediyse ekspertiz öncesi o satıcıdan uzak durun. He araba temizdir orasını bilemem ama bunu kullanıp fiyatı düşürün.
aynen. Abi maalesef arabadan anlamıyor, ekspertiz raporu dahi yok aracın önceden baktırmadan almış. Bende ideal fiyatı düşünüyorum şu an, yarın öbürgün satarken bu aracın değeri daha düşük olucak şaşe işleminden dolayı. 28 diye düşünüyorum ancak 30dan aşağı inmez muhtemelen 30da sanırım kesmez beni zaten 4-5bin masrafı var en fazla
32 bine temizse alınır yani. Dediğinden ekstra bir kusursa bu şase ucu oradan da fiyat kırılır. Şase ucu tampon hasarında bile oluşabilir. 35 bin liraya Broadway satılıyor bu ülkede. Araç temizse alınabilir.
bir şey daha sormak istiyorum, bu şaşe ucundan ne kadar fiyat kırılmalıdır gerçekten bilgim yok. 2 bin mi yoksa 3-5 bin civarı mı ?

Son düzenleme:
Arabayı hangi ekspertiz firmasına gösterdiniz?
Ekspertizi kim buldu?
bursa otorapor, biz bulduk. Ekspertizin yorumları puanlaması güzel fazlacada bayileri var, işinden anlayan akıcı konuşan ilgili insanlardı. Araçta gördükleri tüm kusurları ,ne yapılması gerektiğini anlattılar. Bazı sorunların acil olduğunu (Fren bakımı) ve bazılarının böyle de gideceğini keyfi masraf olduğunu söylediler

Yeni konular

Geri
Yukarı