SATA SSD disk yönetiminde ve aygıt yöneticisinde gözükmüyor

DeaglePaw

Centipat
Daha fazla  
SSD veya HDD modeli
Samsung 870 EVO 1TB SATA SSD
Bilgisayarıma birkaç ay önce SATA SSD almıştım ve sorunsuz çalışıyordu. Bilgisayarımda sorun olmuştu ve garantiye gönderecektim, bilgisayara sonradan aldığım SATA SSD'yi çıkarıp garantiye göndermiştim. Bilgisayarım garantiden geldi ve SATA SSD'yi taktım, fakat ne aygıt yöneticisinde ne de disk yönetiminde gözükmüyor. Kabloyu diğer girişlerine takarak denedim ama sorun çözülmedi.

Disk takılıyken bilgisayarı tekrar başlatın. Windows disk sürücülerini otomatik yüklemesi gerekir. Benimde başıma gelmişti, bilgisayarı bir veya iki kere baştan başlattığımda disk görünmüştü.

Disk takılıyken bilgisayarı tekrar başlatın. Windows disk sürücülerini otomatik yüklemesi gerekir. Benim de başıma gelmişti, bilgisayarı bir veya iki kere baştan başlattığımda disk görünmüştü.

Olmuyor, bilgisayar garantideyken BIOS da işlem yapmışlar, ondan dolayı gözükmüyor olabilir mi? Başka ne yapabilirim?

Olmuyor, bilgisayar garantideyken BIOS da işlem yapmışlar, ondan dolayı gözükmüyor olabilir mi? Başka ne yapabilirim?
Olabilir. Geçen haftalarda Dell Vostro'ya kurulum yapmak istedik. Dell'in biosu farklı olabilir. Biosta storge bölümünde raid özelliği açıktı, ssd'yi görmüyordu. Ancak sizde de geçerli olur mu bilmiyorum.

Geri
Yukarı