SATA SSD tavsiyesi

Bütçe
400-600
Diğer sistemimde kullanıyorum, galiba SU 650 modeli 3 sene falan oldu hiçbir sıkıntısı yok

Sıkıntı çıkamamş olabilir ama bu sorunlu olduğunu değiştirme hocam %90 sorunlu olarak gelecek siz şanslı kesimdensiniz %10'luk kısma denk gelmişsiniz.

Sıkıntı çıkamamş olabilir ama bu sorunlu olduğunu değiştirme hocam %90 sorunlu olarak gelecek siz şanslı kesimdensiniz %10'luk kısma denk gelmişsiniz.
Doğrudur hocam o zaman yukarıda bir arkadaş WD ssd atmıştı galiba şansımı ondan yana kullanıcam
Kendim de bunu kullanıyorum 2 senedir hala daha testlerde olumlu sonuçlar alıyorum öneririm.
Bütçeme göre galiba en uygunu bu marka da güzel teşekkür ederim

Doğrudur hocam o zaman yukarıda bir arkadaş WD SSD atmıştı galiba şansımı ondan yana kullanacağım

Bütçeme göre galiba en uygunu bu marka da güzel teşekkür ederim

WD Green de sorunlu hocam WD'nini Green modelleri güzel değil bütçenin tamamını harcamak istemiyorsanız ilk sayfadaki PNY CS900'ü öneririm.

WD Green de sorunlu hocam WD'nini Green modelleri güzel değil bütçenin tamamını harcamak istemiyorsanız ilk sayfadaki PNY CS900'ü öneririm.
Hocam ben 2 senedir kullanıyorum bir tane bile sıkıntısı olmadı 1 saat önce test yaptım okuma yazma hızı 532'ye 417 çıktı hala daha sıfır gibi çalışıyor ve bu modelin sorunlu olduğunu da ilk defa duyuyorum ama ben de bir sıkıntı çıkarmadı.

Hocam ben 2 senedir kullanıyorum bir tane bile sıkıntısı olmadı 1 saat önce test yaptım okuma yazma hızı 532'ye 417 çıktı hala daha sıfır gibi çalışıyor ve bu modelin sorunlu olduğunu da ilk defa duyuyorum ama ben de bir sıkıntı çıkarmadı.

Olabilir hocam %90 ihtimalle sorun çıkaran modellerden biri maalesef siz şanslı kesimdensiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı