SATA ve M.2 SSD önerisi

Dostum 1TB SATA Cruicial BX 500 alabilirsin ben kullanıyorum çok güzel SATA SSD'ler için çok güzel bir tercih olabilir M2 tarafındaysa WD Blue NVME M2SSD kullanıyorum 2 tane 500GBlık bendekiler bunlar depolamada bu söylediklerim çok güzel okuma hızları oldukça yüksek 3500MB M2'ninki SATA'nında 535MB idi sanırım

SanDisk Ultra 3D ve Fury Renegade. Fury Renegade alamıyorsan

Acaba neyini beğenmedin bence gayet güzel SSD'ler çok da iyiler şu ana kadar hiçbir sıkıntı yaşatmadı bence WD kadar iyi marka SSD üreten marka yok bana göre

Son düzenleme:
Dostum 1TB SATA Cruicial BX 500 alabilirsin ben kullanıyorum çok güzel SATA SSD'ler için çok güzel bir tercih olabilir M2 tarafındaysa WD Blue NVME M2SSD kullanıyorum 2 tane 500GBlık bendekiler bunlar depolamada bu söylediklerim çok güzel okuma hızları oldukça yüksek 3500MB M2'ninki SATA'nında 535MB idi sanırım

Acaba neyini beğenmedin bence gayet güzel SSD'ler çok da iyiler şu ana kadar hiçbir sıkıntı yaşatmadı bence WD kadar iyi marka SSD üreten marka yok bana göre
BX500 kronik sorunlu.

Ayrıca Samsung ve Kingston ne güne duruyor?

BX500 kronik sorunlu.

Ayrıca Samsung ve Kingston ne güne duruyor?

Kingston güzeldir doğru söylüyorsun ancak BX500'de kesinlikle ben öyle bir şey yaşamadım yaklaşık bir 4-5 ay olmuştur yaşamadım yaşamam gibi de health kontrollerini de yapıyorum ama WD'ler kesinlike en önde bence hard disklerini de çok kullanırdım eski bilgisayarlarımda bence SATA SSD tarafında aşırı kaliteli bir şey almaya gerek yok şahsen o da var yatırımını M.2'ye yap geç SATA'lara zaten işletim sistemi kurmazsın mantıken M.2'ler daha önemli ve önce gelir her zaman benim prensibime göre öyle ama tabii ki BX500 de gerçekten kötü bir SSD değil yani bunu kendim deneyimlediğim için söylüyorum alınabilir ayrıca şunu da belirteyim sadece bana özgü bir durum mudur bilemem ama daha önce Samsung'un 970EVO Plus'ını almıştım yaklaşık 1 sene falan sorunsuz çalıştı daha sonra bir anda bozuldu daha da çalıştıramadım bu da çok ilginç yaşadığım bir sorundu doğrusu Samsung kadar iyi bir markadan bunu beklemezdim ondan WD öneririm

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı