Satellite C660-2R2 Zoom'a girince kapanıyor

senasps

Hectopat
Daha fazla  
Toshiba Satellite C660-2R2, Intel B960 2.20 GHz, 4 GB, 500 GB, 15.6" bilgisayar. Zoom'a girdikten 5-10 dk. sonra kapanıyor.

Toshiba Satellite C660-2R2, Intel B960 2.20 GHz, 4 GB, 500 GB, 15.6" bilgisayar. Zoom'a girdikten 5-10 dk. sonra kapanıyor.
Isınma dolayısıyla olabilir. Bilgisayarınız eğer laptop ise yüksek performansı kapatın. Dengeli'ye alın. İşe yarayacaktır.

o ayar nerede zoomda bulamadım

tüm gün açık kalsa da kapanmıyor sadece zoomda böyle bi sorun oluşuyor
Sağ altta pil simgesine sağ tık yapın. Gelen güç seçeneklerinden (Önerilen) yazan varsa onu seçin. Yoksa Dengeli performansa alın. O da yoksa yeni Güç Planı Oluştur'a gelin. Oradan Dengeliye basın. Ve o güç planını kullanın. Ardından bilgisayarı soğumaya bırakın. Soğuduktan sonra açtığınızda yüksek ihtimalle probleminiz düzelmiştir.
o ayar nerede zoomda bulamadım

tüm gün açık kalsa da kapanmıyor sadece zoomda böyle bi sorun oluşuyor
Zoom sistemi yoruyor olabilir o yüzden Zoom'da olması muhtemel.

Sağ altta pil simgesine sağ tık yapın. Gelen güç seçeneklerinden (Önerilen) yazan varsa onu seçin. Yoksa Dengeli performansa alın. O da yoksa yeni Güç Planı Oluştur'a gelin. Oradan Dengeliye basın. Ve o güç planını kullanın. Ardından bilgisayarı soğumaya bırakın. Soğuduktan sonra açtığınızda yüksek ihtimalle probleminiz düzelmiştir.

Zoom sistemi yoruyor olabilir o yüzden Zoom'da olması muhtemel.
teşekkürler yardımınız için

kimsenin kamera açmadığı derslerde kapanmıyordu ama az önce tekrar aynısı oldu ısınma kaynaklı olabilir mi? ama bu sorunu sadece zoom yapıyor
Isınma kaynaklı kapatıyordur bana göre. Siz dediğimi yapmanıza rağmen ısınıyor ve kapatıyor mu? Zoom'un bir ayrıcalığı yok. Kapanıyorsa ya zoom sorunludur (ki pek düşük bir ihtimal) bence ısınma kaynaklıdır. Ve dediğimi yaptığınızda normalde ısınmasının azalması lazım.

Arkada sistem kaynağı tüketen uygulamaları kapatarak bilgisayarın işini biraz daha kolaylaştırabilirsiniz ek olarak.

Isınma kaynaklı kapatıyordur bana göre. Siz dediğimi yapmanıza rağmen ısınıyor ve kapatıyor mu? Zoom'un bir ayrıcalığı yok. Kapanıyorsa ya zoom sorunludur (ki pek düşük bir ihtimal) bence ısınma kaynaklıdır. Ve dediğimi yaptığınızda normalde ısınmasının azalması lazım.

Arkada sistem kaynağı tüketen uygulamaları kapatarak bilgisayarın işini biraz daha kolaylaştırabilirsiniz ek olarak.
pil zaten dengelideymiş ben yeniden güç tasarrufuna alıp dengeliye geçirdim ama yine kapandı özellikle katılımın çok olduğu ve kameraların açıldığı derslerde bu sorun oluyor uygun usb kabloyu bulduğumda soğutucuyla da deneyeceğim

Geri
Yukarı