Satellite P50-B-11U Laptopa Ekran Kartı Takılır mı?

KaptanCek

Hectopat
Daha fazla  
Bilgisayarımın modeli SATELLİTE P50-B-11U. AMD ekran kartı bozulduğu için aygıt yöneticisinden devre dışı bıraktım, Intel ekran kartını kullanıyorum fakat dahili kart ile oyun oynayamıyorum. Ben bu laptopa yeni ekran kartı takabilir miyim? Takılıyorsa ne satın alıp takmamı veya ne yapmamı önerirsiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bendede tam olarak birebir aynı model var. Satellite P50-B-11U var. Ayrıca hayır ekran kartı takılamaz. MXM Slotu yok ve ekran kartı anakarta gömülü.
Bilgisayarımın modeli SATELLİTE P50-B-11U. AMD ekran kartı bozulduğu için aygıt yöneticisinden devre dışı bıraktım, Intel ekran kartını kullanıyorum fakat dahili kart ile oyun oynayamıyorum. Ben bu laptopa yeni ekran kartı takabilir miyim? Takılıyorsa ne satın alıp takmamı veya ne yapmamı önerirsiniz?
Toshiba pişmanlıktır. Toshiba ile ilgili yaşadığım sorunlarımla ilgili açtığım bütün konular.
Toshiba Satellite P50-B-11U Ani Kapanma Sorunu
Satellite P50-B-11U BIOS Güncellemesi
Toshiba Satellite P50-B-11U BIOS İle İlgili Sorular
Toshiba Satellite P50-B-11U açılmama sorunu

Son düzenleme:
Bendede tam olarak birebir aynı model var. Satellite P50-B-11U var. Ayrıca hayır ekran kartı takılamaz. MXM Slotu yok ve ekran kartı anakarta gömülü.

Toshiba pişmanlıktır. Toshiba ile ilgili yaşadığım sorunlarımla ilgili açtığım bütün konular.
Toshiba Satellite P50-B-11U Ani Kapanma Sorunu
Satellite P50-B-11U BIOS Güncellemesi
Toshiba Satellite P50-B-11U BIOS İle İlgili Sorular
Toshiba Satellite P50-B-11U açılmama sorunu

İşin şaçma tarafı cıhazın 1 yıl daha garantisi var lakin Toshiba diye bir şirket kalmadığı için cihazı garantiyede veremiyorum resmi servis yok hiçbir yerde. Peki ne yapmamı önerirsin ? Cihazı bu şekilde kullanamıyorum mesela w10 güncellemesi yapamıyorum veya ekran kartı bozuk olması başka sorunlarıda ortaya çıkarıyor mavi ekran alıyorum ne yapabilirim ?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı