Çözüldü Satellite Pro C650 Kendini Uyku Moduna Alıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Baris996

Hectopat
Yer
Edirne
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhabalar, ben bir laptop kullanıcısıyım. Satellite Pro C650 kullanıyorum bilgisayarı açık bırakıyorum fakat okula gidip döndüğümde bilgisayarı kendini uyku moduna almış bir şekilde görüyorum. Hatta dün akşamdan da bıraktım bilgisayarı, gene sabah kalktığımda uyku moduna geçmişti. Bilgisayarda CPU miningi açıp bilgisayarı açık bırakınca 3-4 veya 5 saat sonra uyku moduna geçiyor. Okul açılmadan önce böyle bir sorun yoktu. Bu arada RAM'i 4 GB, 128 GB SSD yükselttim. Şimdiden o güzel cevaplarınız için teşekkür ediyorum.
Bu arada büyük ihtimal böyle mesajlar geleceği için söylüyorum: Güç seçeneklerinden uyku modu kapalı ve miningi XMRig adlı programdan yapıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Türkçe kullanıyorsan hazırda beklemeden önce geçecek süre vardır şu açtığım yerde. 180 dakika diyor. Orada mesela 180'e çift tıkla ve elle 0 yaz. Düzelecektir. Kolay gelsin.
1631866124131.png
Türkçe kullanıyorsan hazırda beklemeden önce geçecek süre vardır şu açtığım yerde. 180 dakika diyor. Orada mesela 180'e çift tıkla ve elle 0 yaz. Düzelecektir. Kolay gelsin.
1631866124131.png

Çözüm

Geri
Yukarı