Satılık 16GB Yeşil Renk İphone 5C

sasmaz

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar sevgili dostlar;Yine yeniden şahsıma ait bir cihaz ile sizlerleyim.

14 Ocak 2016 tarihine kadar Apple garantili,16GB kapasiteli,Yeşil renk İphone 5C cihazımı satıyorum.

Cihazımızda tıpkı daha önceki cihazlarımda da olduğu gibi;Yazılımsal ve Donanımsal anlamda hiçbir müdahale/kronik problem bulunmamakla birlikte,Apple Store garanti prosedürleri işletilmemiştir.

Ürünün direkt satışından ziyade,takas alternatifi olduğunu da bilmeniz açısından belirtmek istiyorum ki;

LG G2 32GB
LG G3 16/32GB
NEXUS 5 16/32GB
Sony Xperia Z2 16GB cihazlarınızı önerebilirsiniz.

Not 1: Lütfen;Rica ediyorum takas alternatifi için belirttiğim cihaz dışında cihaz önermeyiniz.

Takas noktasına gelindiğinde ise;Hakkaniyet ve karşılıklı güven,anlayış çerçevesinde alt/üst,alacak/verecek ve kafa kafaya şeklindeki durumlarda konuşulur.

Alışveriş esnasında ise;Cihaz bedeli tarafıma gönderilir ve cihaz aynı anda kargo ücreti benden olmak kaydıyla tarafınıza gönderilir.

Not 2: Karşılıklı takas düşünen arkadaşlarımız,hemen yukarıdaki paragrafta kendi cihazım ile ilgili belirttiğim kriterleri taşıdıklarından emin olurlarsa çok sevinirim.

Şimdiden göstereceğiniz ilgi,alaka ve sergileyeceğiniz dürüstlükten dolayı çok teşekkür ederim.Bu tip durumlarda benim en öncelikli alışkanlığım asla arkamdan kötü söz söyletmemek ve kötü anılmamak olmuştur.Sizlerinde öyle olsun lütfen.

ozJ72m.jpg

5RjV8R.jpg

ynk4PL.jpg

lzA1kX.jpg

Z1mJgz.jpg

785PEr.jpg

Hayırlı satışlar . :)
Ben de almayı düşünüyordum da şuan çok erken para biriktiricem daha .
Lumia 820 devam . :)

Geri
Yukarı