Satılık Satılık Anakart, İşlemci, RAM, Ekran Kartı, Güç Kaynağı, hard disk

buyuksel

Kilopat
  • Gigabyte F2A88X-D3H Anakart: 500TL
Anakartın arka metal sacı bulunmamaktadır. Miningte kullanılan üründür. Kutu mevcut. İşlemci ile birlikte alınırsa indirim mümkündür.

• AMD A10 7850K İşlemci: 650TL
İşlemci sorunsuz kullanılmaktadır. APU işlemcilerden, ekran kartına gerek kalmadan birçok oyunu oynatır. Fanı ve kutusu mevcuttur. Miningte kullanılan üründür. Anakart ile birlikte alınırsa indirim mümkündür.

• OEM 4+4+2 GB RAM: 300TL
Yukarıdaki anakart ve işlemci ile birlikte kullanılmaktadır. Herhangi bir sorunları bulunmamaktadır. Farklı markalarda olup 4+4+2 GB şeklindedir.

• PNY Anarchy 4X 4 GB DDR3 2666MHz RAM Kit: 600TL
Herhangi bir sorunu bulunmamaktadır. 2666MHz gibi yüksek frekans değerlerine sahiptir. Soğutuculu üründür. Çift olarak satılabilir.

• Seagate 4TB hard disk: 550TL
Disk birkaç öncesine kadar depolama olarak kullandım. Artık ihtiyaç kalmadığı için satıyorum. İçerisinde indirmiş olduğum (Torrent) ve indirmeyi yarıda bırakmış olduğum bilgisayar oyunları bulunmaktadır.

• Corsair 750W Güç Kaynağı: 600TL
HX750 modeli. Herhangi bir sorunu yoktur. Mining sistemimde kullanmaktayım. 4 adet ekran kartı çıkışı, SATA ve Molex kabloları vardır. Yukarıdaki ürünlerle kombin yapılıp satılabilir.

• MSI Armor OC GTX1080 Ekran Kartı: 6200TL
Ekran kartını miningte kullanmaktayım. HDMI çıkışı görüntü vermiyor. DVI ile görüntü alabilirsiniz. DisplayPort çıkışını kablo olmadığı için deneyemedim. Kutu ve kutu içeriği mevcut. Bakımları yeni yapıldı. Oyun, FurMark ve PerformanceTest sonuçlarını paylaşabilirim.

• MSI Seahawk GTX1080 Ekran Kartları: 6200TL/adet
Ekran kartını miningte kullanmaktayım. Sorunsuzdur. Kendinden sıvı soğutması (Corsair marka) ve 12cm radyatörü ve fanı vardır. Kutu ve kutu içeriği (sadece bir kartın) mevcut. Bakımları yeni yapıldı. Soğutma olarak muhteşem. Oyun, FurMark ve PerformanceTest sonuçlarını paylaşabilirim. Aynı karttan 2 adet mevcuttur.

• 6'lı Mining Rig Kasası: 200TL

Ürünlerin yanlarında yazan fiyatlar kesinlikle sondur. Çoklu ürün alımlarında bir miktar pazarlık yapılabilir. +905358930289 Whatsapp iletişim numarasından ulaşabilirsiniz.

Son düzenleme:
HDD'ye sağlık testi yapıp sonuçları paylaşır mısınız?

Piyasa bakarsanız uygun mu pahalı mı göreceksiniz?
Hocam ilanı baltalamak gibi niyetim yok, sadece internet kafeden çıkma parça almak gibi birşey yani onu demek istemiştim. Yanlış anlaşıldıysa özür dilerim.

Geçmişe dönük 1 aylık ilanlara bakılınca uygun hocam fiyatlar. Fakat ileriye dönük 1 aylık fiyatları düşününce riskli fiyatlar diyebilirim çünkü miningi bırakmayı düşünen ilklerden değilsiniz. Yine de şu piyasada gayet güzel fiyat. Muhtemelen hızlıca satılır. Hayırlı alışverişler dilerim.

Yeni konular

Geri
Yukarı