Satılık Fujifilm FinePix Yeni başlayanlar için ideal bir makine

• 14 megapiksel çözünürlüklü CCD sensör

• 18X optik Z'um 28 - 504 mm Fujinon objektif

• 3.0 inç 230K LCD ekran

• 200K çözünürlüklü EVF elektronik vizör

• Easy web ile Facebook ve YouTube'a görüntü yükleme

• 720p HD kalitesinde video kayıt

• HDMI mini çıkışı

• ISO 6400'e varan ışık hassasiyeti (düşük çözünürlükte)

• Yüz Tanıma Teknolojisi ile Kapalı Göz ve Gülümseme fonksiyonları

• SR Auto otomatik Sahne Seçici

• Tamamen manuel çekim modu

• AF Takip otomatik netleme

• Motion Panorama çekim modu

• Resim Arama ve Photobook Assistant

• Otomatik resim döndürme

• 4 adet AA tip pipl ile çalışabilme

• Boyutlar: 110.2 X 73.4 X 81.4 mm

• Ağırlık: 341 gram (bellek kartı ve batarya hariç)

Makine budur arkadaşlar FinePix S2950 / S2990 | Fujifilm Global

Bir hevesle aldım ama henüz nasıl kullanıldığını tam manasıyla çözemedim bile yani az kullanılmış. Bende boş boş duracağına ihtiyacı olan biri alsın yararlansın, Bende toplayacağım kasaya biraz daha özellik katayım :)

Doğrusu fiyat biraz fazla 350 liraya sıfırı bulunabilen bir makina. Aldığında ne kadar para verdiğini bilmiyorum fakat 300 liradan satman bira zor açıkçası. Fakat alınabilecek bir makina boyutunun ve fiyatının çok üstünde çekim yeteneğine sahip Fuji Film Finepix S2980 ile çekilmiş fotoğraflar | Fotografium Blog kullanmasını bilen kişiler için. 2950 kullanmıştım DSLR ye geçiş yaptım.

Bir de makinanın kozmetiğini merak edenler olabilir birkaç fotoğrafını koyarsan güzel olacaktır.

Bu arada sen söyleyince fark ettim benimki de s2950 imiş. Vatan dan vermiş olduğum link 2980 in linkiymiş çok özür dilerim düzelttim firmanın kendi sitesinden linkini koydum. Evet 300tl dedim ama içinde pazarlık payı da var elbette. Sence ne kadar deseydim acaba?

İki makina arasında çok ufak farklar var. Fiyatı 150-200 lira olsa ben alırım şahsen çünkü CANON 60D kullanıyorum şuan büyük bir body taşıması zor oluyor bazı zamanlarda ve zoom lensim yok 2950 benim birçok eksiğimi karşılayacak bir makina. Muhtemelen 400 lira civarında bir fiyata aldın ve 200 e satmak istemeyeceksindir.

250 TL S2950 için ideal bir fiyat olacaktır.

Aşırı bir fiyat istiyorsun fiyata kimsenin alacağını zannetmiyorum.

Kendin bir makinenin resmini çekip koysan çok daha iyi olur ve fiyat da biraz yüksek bence.

Geri
Yukarı