Satılık Satılık HD6570 ekran kartı

Yalan borcum mu var gördüğümü söylüyorum 100TL'ye ilanda görmüştüm şu an da çok farklı değil Letgo'ya yazdığım zaman karşıma çıkan ilk ilanda 150TL.

100-150'den fazlaya satamazsın.

Arkadaşlar konumda size kaça satarım diye sormadım alacaksanız mail atın yoksa da konuda bu tür yorumlar yapmayın keyfime göre fiyat koymadım gitti gidiyorda sahibinde olan fiyatlar.
Bundan daha güncel olan R7 240 modeli 200 TL'lere satın alınabiliyor araştırılırsa kutulu bir biçimde bazılarının garantisi de devam ediyor.

Letgo'dan almak ne kadar güvenli sizce dediklerinize göre kartlar bayağı ucuz.

Bu
Arkadaşlar konumda size kaça satarım diye sormadım alacaksanız mail atın yoksa da konuda bu tür yorumlar yapmayın keyfime göre fiyat koymadım gitti gidiyorda sahibinde olan fiyatlar.

Letgo'dan almak ne kadar güvenli sizce dediklerinize göre kartlar bayağı ucuz.

Hocam test etmeden alınmamalı zaten. Bende Letgo'dan satıyorum çoğu zaman ürünleri. Gerekli testler yapılır cihazda ısınma cizgilenme görüntü gitmesi gibi sorunlar varsa alinmaz zaten test esnasinda mutlaka belli eder. Hayırlı satışlar dilerim amacım ürününüzü kötülemek değil sadece piyasaya biraz hakim olduğum için ne kadara gittiğini vs söylemek istedim aciliyeti varsa boşuna beklemeyin diye. İstediğiniz fiyata satabilirsiniz.

Bu.

Hocam test etmeden alınmamalı zaten. Bende Letgo'dan satıyorum çoğu zaman ürünleri. Gerekli testler yapılır cihazda ısınma cizgilenme görüntü gitmesi gibi sorunlar varsa alinmaz zaten test esnasinda mutlaka belli eder. Hayırlı satışlar dilerim amacım ürününüzü kötülemek değil sadece piyasaya biraz hakim olduğum için ne kadara gittiğini vs söylemek istedim aciliyeti varsa boşuna beklemeyin diye. İstediğiniz fiyata satabilirsiniz.

Anladım kusura bakmayın yanlış bir şey dediysem teşekkür ederim.
Fiyat güncellendi.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı