Satıldı Satılık HP PAVILION 15 İ5 8 GB RAM GT840M

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Emre Aziz

Kilopat
Yer
İzmir
Nakit ihtiyacından dolayı satılıktır. HP PAVILION 15-P017ST J1S73EA modelidir. İnternetten özelliklerine bakabilirsiniz. Sadece HDD'si 500 GB. 4. nesil İ5 işlemcilidir. İşlemci özelliklerini iyice araştırın tasarruf için tasarlanmış işlemci olduğu için hiç ısınmıyor özellikle HP markasına önyargılı olanlar bu cihazı alarak önyargılarından kurtulurlar. GT840M ekran kartına sahiptir. 64 bit ve 800 serisi olduğu için bu ekran kartı da az güç tüketiyor. Zaten sadece oyunlarda çalışıyor. Normal kullanımda HD 4400 ekran kartını kullanıyor. Sakın 2. nesil işlemcili eski ve ucuz grafik kartlı ve çok kullanılmış laptoplarla kıyaslamayın. Sıcaklık değerlerini de resimde veriyorum. Normal kullanımdaki sıcaklık değerleri. Ayrıca Beats Audio özelliğine sahiptir. Sürücüsünü kurduğunuzda Beats Audio programı yükleniyor ve bu programla 10 TL'lik basit bir kulaklıkta bile müziklerinize bass sesi kazandırabiliyorsunuz. Bass ayarı falan var, gerçekten sırf Beats Audio için bu notebooku almaya değer. Anlatmak yetmez zaten kendi kulaklarınızda duymanız lazım sesi. İnternetten "HP Beats Audio" diye araştırabilirsiniz. 17.03.2016 tarihinde İzmit'ten bir arkadaştan aldım, yani 2. alıcıyım. Fazla kullanmadım arkadaş da üniversiteye gidiyordu baya da işleriyle meşguldü o da fazla kullanmadı. Daha 5 ay garantili gözüküyor ama garanti dışı sanırım. Ürün sıfır gibidir hiç şüpheniz olmasın. Format konusunda size yardımcı olurum. İsterseniz Windows 7 Home premium keyi veririm. İster Windows 7 kullanırsınız isterseniz ücretsiz Windows 10'a yükseltirsiniz. Ben şuan Orjinal Windows 8.1 yüklü olarak kullanıyorum. İstediğiniz bir Windows sürümü varsa yükletebilirim. İstediğiniz bir oyun film yada program varsa yükletip gönderebilirim. Boşuna sıfır gibi cihaz demiyorum. Bataryası sağlam sorunsuzdur. Normal kullanımda en az ama en az 2 buçuk saat dayanıyor. 4 hücreli pil olduğu için fazla ağır değil, taşınması kolay. Lütfen internetten detaylıca araştırın. Orjinal adaptörü ve taşıma çantasıyla birlikte verilecektir. Çantada kulaküstü kulaklık, adaptör, küçük hoparlör, vb cihazları laptopla birlikte taşıyabilirsiniz. Kargo fiyatı Aras Kargo ile 4 desi= 16.50 TL tutmuştu. Ben en ucuz kargo firmasını sizin için araştırıp öyle gönderirim. Adana içi elden verebilirim. Gelip istediğiniz kadar inceleyebilirsiniz. Şehir dışına önce havale sonra kargo. Fiyat 1.350 TL

Ayrıca eklemeyi unuttum. Bu cihazla, Cyberlink PhotoDirector, Cyberlink Power2Go, Cyberlink PowerDirector, Cyberlink Youcam, Power Media Player, Cyberlink MediaEspresso, Cyberlink MediaSuite vb en güncel yazılımları HP sitesinden Tam sürüm olarak ücretsiz/sınırsız olarak kullanabileceksiniz. Detaylar için sürücü sayfasına bakın.

LİNK

Satış devam ediyor. Adana'dan daha önce alışveriş yaptığınız, güvendiğiniz biri varsa onunla iletişime geçin. Cihazı incelettirip parayı ona gönderirsiniz cihazı da ondan alırsınız.

Dosya Ekleri

• 20160320_112415.jpg
    20160320_112415.jpg
    252 KB · Görüntüleme: 237
  • 20160320_112548.jpg
    20160320_112548.jpg
    189,9 KB · Görüntüleme: 251
  • 20160320_112557.jpg
    20160320_112557.jpg
    161,2 KB · Görüntüleme: 198
  • Adsız.jpg
    Adsız.jpg