Satılık pc parçaları. Son 2 ürün. HDD-HDD kutusu

GET diye bir şey var arkadaşım. Ismarlarsın, problemliyse geri yollar paranı alırsın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yok, peşin para fakat GET açarsan.
Kutusu vs tam değil mi?
Zaten onun kutusu şeffaf, plastik bir ambalaj. Ona koyacağım. Bir de daha kuvvetli sararım. Peşin GET'li de %8 komisyon eklerim. 165 TL yani.

Tüh, İstanbul'da oturuyorum.
Kasayı GET ile satabilirim. %8 komisyon site alıyor, onu eklerim. Ürün hasarlı veya söylenenden farklıysa kargoyu kabul etmez ve paranızı geri alırsınız sahibinden.com'dan.

Arkadaşım, malına güveniyosan komisyon eklemeden GET'le satarsın. Get açmak 5 dakikalık iş.

Arkadaşım, malına güveniyosan komisyon eklemeden GET'le satarsın. Get açmak 5 dakikalık iş.
Ne alaka? Komisyon eklemeden satarsam 150 TL yerine 138 TL'ye gelecek bana. Malıma güveniyorum da niye daha ucuza vereyim anlamadım. Malıma güvenmesem GET açmam. Komisyonu site ekliyor. 150 TL'ye almak istiyorsan havale-kargo şeklinde satıyorum.

GET'le ürün çok sattım, GET'li satmak sorun değil ama üzerine sitenin koyduğu komisyon var :)

Get açmak 5 dakika, onaylanması ne kadar sürer değişiyor. 1 saat ile 1 gün arasında onaylanıyor. GET'li satış yaptığında site sayesinde satış gerçekleştirdiğin için site peşin ve 3 taksit alımlarda %8 komisyon alıyor. Yani 150 TL'ye sattığım ürünün 12'TL'sini site kendine alıyor. GET açmak senin talebin olduğu için siteye giden 12 TL'yi sen ödüyorsun. Fiyat da bu yüzden 165 TL oluyor. Bunun ürüne güvenmemekle alakası yok. Ürüne güvenmeyen adam GET açmaz zaten. Ki komple sistemi GET'li satıyorum şu an sahibinden.com'da. Daha önce 5 satış yaptım, %100 olumlu yorum aldım.

Bugün PS4 oyunu satıyordum, adam GET'li almak istemedi, hemen EFT yaptı adresime. Yarın para hesabıma gelince yollayacağım. Kişiden kişiye değişiyor. :) Almak isteyen istediği şekilde alabilir. İstersen gel Isparta'da otur, oyna, dene, beğenerek al git. Kahve, çay ikramım olsun :) Hatta şöyle bir şey yapabilirim, 500 TL'nin üzerinde alım yapacak arkadaşlar otobüsle gelsinler. Alım yapıp dönerken dönüş parasını ben verebilirim. Tabi Türkiye'nin bir ucunda olmamak kaydı ile :D Maksimum 50 TL :D

Güncelleme: İşlemci rezerve edilmiştir.

Ekleme: Güncellendi, monitor eklendi.

Üstad şuanda vatanda adaptör 59 tl fiyatta indirim yaparsan düşünürüm...

Hocam kargo hariç kabul edebilirim. Elimde zaten fazladan wifi adaptör var... Test amaçlı alacağım. Chipset Ralink midir?

Hdd kutusu satışınız devam ediyorsa, [email protected] adresine numaranızı gönderebilir misiniz? Görüşelim.

Geri
Yukarı