[SATILIK] Samsung Note 3 ₺550

HalilAtaoğlu

Kilopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
image.jpg
image.jpg
image.jpg
image.jpg
image.jpg
image.jpg
image.jpg
image.jpg
image.jpg
image.jpg

Arkadaşlar elimde biri siyah biri beyaz olmak üzere 2 adet Samsung Note 3 bulunmaktadır.
Cihazlar çok temiz ve sorunsuzdur. Belirttiğim fiyat sadece bir cihaz için geçerlidir. Cihazların her ikiside demo ürünlerdir. Telefon haricinde yapmak istediğiniz işlemlerinizi yapabilirsiniz. Parça ihtiyacı olan veya tablet olarak kullanmak isteyenler için ideal bi ürün. Cihazların kalemleri ve şarj aletleri malesef bulunmuyor ancak halledilebilir. Ciddi alıcılar ve ürünlerle ilgili daha fazla bilgi almak isteyenler beni arayabilirler.
Cep: 545 281 56 18

Hocam ben n9000q telefonumun kasasını ve camını değiştirmek istiyordum. Bu cihazı alırsam cihazımın anakartını takarak normal olarak kullanabilir miyim?

Hocam ben n9000q telefonumun kasasını ve camını değiştirmek istiyordum. Bu cihazı alırsam cihazımın anakartını takarak normal olarak kullanabilir miyim?
Kasa ve ekran değişimde anakartın aynı olması durumunda telelefonunuz demo telefon olmaz yine normal olarak kullanabilirsiniz çünkü anakartınızla birlikte gsm şebekesinide demo kasaya entegre etmiş olacaksınız. Ancak belirttiğiniz model n900q ve ilandaki her iki cihazın modelide n900x. Kasa ve monte işleminde herhangi bir sorun olcağını düşünmüyorum ancak dokunmatik panelde uyumsuzluk olur veya olmaz bunun garantisini veremem malesef.

Geri
Yukarı