Satılık [SATILIK] Sapphire R9 290X TRI-X OC 512Bit (New Edition) [Garanti + Tam kutu]

Azure

Kilopat
Merhaba
Kart 31.12.2015 tarihinde alınmıştır, 5 aylıktır, 2 yıl garantilidir. Kutusu, tam içeriği ve faturası mevcutdur bana nasıl geldiyse sizede o şekilde eksiksiz gönderilecektir. Kesinlikle sorunsuzdur, fiziksel olarakda bir kusuru yoktur. Zaten şu an bu mesajı attığım kendi sistemime takılıdır. Herhangi bir onarım, garanti işi görmemiştir. Macun yenilemek için yada başka bir sebeple soğutucusu sökülmemiştir, kartın üzerinde herhangi bir işlem uygulanmamıştır. Bitcoin işlemi filan yapılmamıştır. Kısaca gerçekden sıfırdan farkı yoktur. Kartın ilk sahibiyim faturalıdır, elden ele dolaşan ne olduğu belirsiz kartlardan değildir. Kart New Edition’dur, eski TRI-X’lerden hem PCB’si hem soğutucusu daha üstündür en son çıkan TRI-X versiyonudur. New Edition’un farkını altta tabloda detaylıca inceleyebilirsiniz. Eski 290X TRI-X’ler AMD’nin referans 290X kartıyla aynı PCB tasarımına sahipken bu özel PCB’li versiyondur. Kartın oyunlarda en yüksek gördüğü sıcaklık 65 derecedir. Kartın ASIC oranı %79.1‘dir. Saat hızları 1020/1350’dir, kendiğinden OC ile gelir. Donanımsal olarak DX12 desteklidir, Asenkron hesaplama destekli oyunlarda 980 ile rekabet edebilmektedir. Default hızda Firestrike testinide ekledim performansı hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. İki adet 8 pin PCI-exp güç bağlantısı ile çalışmaktadır. Sanalpazar battığı için artık oradan getli ilan açmıyorum. Alıcının doğal olarak bilmesi gerektiği herşeyi yazdım yazmayı unuttuğum veya indirim dışında kart ile ilgili başka bir sorunuz varsa 0535-531-42-43 Mert Ayan.

FIYAT : 935 TL (İndirim veya takas olmaz)
Kargo alıcıya aittir, aynı gün kargo.
İletişim: 0535 431 42 43

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı