Satılık Satılık Steam Hesabı

Fiyat nasıl?

• Çok yüksek

Oy: 99 79,2%
  • İdare Eder

Oy: 12 9,6%
  • Yeterli

Oy: 9 7,2%
  • Düşük

Oy: 5 4,0%

• Oy verenlerin toplamı
    125
Benim hesabım bile(VAC yediğimi de eklersek) 300-350 TL anca eder. Belki etmez. Steam hesaplarının değeri steam.db'nin verilerine göre ölçülmüyor. Buyrun hesabımın database linkini bıraktım. Ayrıca imzamdaki linkten de oyunlara bakabilirsiniz.
Sizin hesabınızda 350TL'lik oyun göremedim, envanteriniz mi var acaba?

Tahminime göre Dead or Alive 6 ve Resident Evil 2 oyunları demo sürümleri. Eğer öyleyse hesapta fiyatı yükseltecek kayda değer AAA oyun yok. Bolca; küçük, eski ve ücretsiz oyun var. Ben de 150-200 Lira eder diye düşünüyorum.

Bu satış konusu mu fikir alma konusu mu? İkinci el konulara alıcı dışında kişilerin mesaj yazması yasak. Eğer öneri almak istiyorsanız ayrı bir konu açmanızı öneririm. Yani satış konusunda insanların "fiyat yüksek, fiyat düşük" demeye hakları yok. Bilmiyorsanız hatırlatayım dedim.

Bu satış konusu mu fikir alma konusu mu? İkinci el konulara alıcı dışında kişilerin mesaj yazması yasak. Eğer öneri almak istiyorsanız ayrı bir konu açmanızı öneririm. Yani satış konusunda insanların "fiyat yüksek, fiyat düşük" demeye hakları yok. Bilmiyorsanız hatırlatayım dedim.

Arkadaş fiyat nasıl diye oylama açtığı için herkesin dalgınlığına gelmiş konu haklısınız ben özür dilerim şimdiden.

Yeni konular

Geri
Yukarı