Satın aldığım sistem hakkındaki görüşleriniz?

Burak soran

Hectopat
Daha fazla  
İyi günler arkadaşlar. Çok uzun bir süredir donanım araştırması yapıyordum . En sonunda almak nasip oldu . Kasada eksik olarak gördüğüm bir tek işlemci soğutucu var . bunun haricinde eksik gördüğünüz herhangi bir şey var ise söylerseniz çok sevinirim . benim eksik olarak gördüğüm ya da problemli olarak gördüğüm tek parça ssd o daha iyi olabilirdi misal 850 evo . şimdiden teşekkürler .

Dosya Ekleri

• 123.png
    123.png
    40 KB · Görüntüleme: 333
Soğutucu alana kadar OC işlemi yapmayın. Gerisi hayırlı olsun. Güzel sistem. SSD'yi o kadar dert etmeyin. Günlük kullanımda pek fark hisstmezsiniz.

Çok güzel bir sistem. sivaslının dediği gibi SSDyi dert etme ileride alırsın. Bu arada soğutucu almadan OC yapma :)

Teşekkür ederim ilginiz için . Çok kısa bir sorum olacak o.c. olarak anakart ın paket olarak sunduğu o.c. dan mı yoksa bios ayarlarından voltaj ve frekans değerleri değiştirilerek yapılan o.c. dan mı söz ediyorsunuz bunu da söyleyebilirseniz çok mutlu olurum çünkü 1 aya kadar herhangi bir soğutucu alabileceğimi sanmıyorum geç buldum tez kaybettim hesabı yakmayayım makine yi :D

Güzel sistem hayırlı olsun. SSD'nin yetmediği yerde 850 pro alırsınız.
Ben olsam şimdilik overclock yapmam. Sistem yeni zaten yormaya gerek yok ki overclock yapmayı gerektirecek oyun da yok.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı