Epic Games Satın alınan F24 banlı EA hesabına gitti

Mamisteryo

Decapat
Arkadaşlar merhaba. Biraz önce Epic Games üzerinden FIFA24 satın aldım fakat daha önce gerçekten alakasız ve sebepsiz yere banlanmış olan bir EA hesabıma oyunu tanımladı. Yani satın aldığım oyun kendiliğinden banlı EA hesabına geçti mail adresimi vs değiştirmeme rağmen durumu düzeltemedim. Yardımcı olabilir misiniz? Benzer bir durum yaşan ve durumu çözüme kavuşturan var mı?

Herhangi bir EA hesabı ilişkilendirmemiştim aslında sorun burada EA tarafından kaynaklanıyor ne zaman EA ile ilgili bir işlem yapsam dönüp dolaşıp banlı hesaba çıkarıyor yolu.
Kendi kendine iliskilendirmez ki. Ilk kez iliskilendireceginde sorar, Epic hesabinizi bu hesapla iliskilendirmek istiyor musunuz diye.

Kendi kendine iliskilendirmez ki. Ilk kez iliskilendireceginde sorar, Epic hesabinizi bu hesapla iliskilendirmek istiyor musunuz diye.
Tam olarak anlatmak istediğim nokta bu daha doğrusu sorun bu farklı bir EA hesabı kullanmaya başladım ve EA forumlarında girmek istediğimde bile karşıma yasaklanmış olan EA hesabını çıkarıyor koşul ne olursa olsun farklı mail adresi dahil kullanıyor olsam inatla bir şekilde o hesabı karşıma çıkarıyor bunu EA ile konuşamıyorum çünkü umurlarında değil forumlarda yazılanları zaten umursayan yok.

Evet arkadaşlar Epic Games canlı desteğin sunabildiği tek öneri iade oldu haliyle çünkü sorunun temel kaynağı EA.

Yeni konular

Geri
Yukarı