Satın alınan temayı indirme sorunu

Yamha0

Hectopat
Bu siteden tema aldım aldıktan sonra beni böyle bir sayfaya yönlendirdi aradım taradım indirme yerini bulamadım siteye mail attım onlarda yazılımcı sitenin mailini yolladılar bana onlara mail de indirme yerinin olmadıgını söyledim hayla cevap gelmedi var mı bilen anlayan birisi?

Dosya Ekleri

• technocopat.png
    technocopat.png
    62 KB · Görüntüleme: 65
  • tec02.png
    tec02.png
    29,8 KB · Görüntüleme: 63
Satın alırken vermiş olduğun mail adresine temanın premium versiyonun indirme linklerini göndermiş olmaları gerekiyor.

Satın alırken vermiş olduğun mail adresine temanın premium versiyonun indirme linklerini göndermiş olmaları gerekiyor.
Gelmedi gelse buraya yazmazdım zaten
cevap geldi ama 2 farklı emal üzerinden geldi
bana orjinal versyonunu yolladılar yükledim ama bu hayla duruyor
orjinal olduguna emin degilm
373312

Dosya Ekleri

• yandexmail.png
    yandexmail.png
    6,2 KB · Görüntüleme: 41
Son düzenleme:
Gelmedi gelse buraya yazmazdım zaten
cevap geldi ama 2 farklı emal üzerinden geldi
bana orjinal versyonunu yolladılar yükledim ama bu hayla duruyor
orjinal olduguna emin degilm Eki Görüntüle 373312
Şaka yapmıyorsun değil mi? Resimde gösterdiğin alanları kendin düzenleyeceksin sana orjinal halini attıysa premium versiyonu vermiş işte düzenle kullan.

eyw reis
@Guest!
reis godaddy domain blogger a baglayamıyorum skype adresin varsa yada dc teamviewer 2 dakika baka bilirmisin hata veriyor sürekli youtube deki video lara bakdım olmuyor

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı