Epic Games Satın alınmayan oyun kütüphanede gözüküyor

Talha Bahar

Picopat
Daha fazla  
resim_2023-11-08_203422494.png

The Evil Within'i ve Blazing Sails almadığıma eminim ama kütüphanede gözüküyor ve Blazing Sails şu an indiriyorum ama 70TL ve almadım aynı sekilde The Evil Within de 300'den fazla ama almadım.

Eki Görüntüle 2007636

The Evil Within'i ve Blazing Sails almadığıma eminim ama kütüphanede gözüküyor ve Blazing Sails şu an indiriyorum ama 70TL ve almadım aynı sekilde The Evil Within de 300'den fazla ama almadım.

2 side bedava verilmiş oyunlardı. muhtemelen ya siz bedava bölümünden fark etmeden aldınız bende de var o oyunlar :D

Eki Görüntüle 2007636

Hesaba girip işlemler bölümüne bakın aldığınız orada gözükürç büyük ihtimal bedava diye ne olduğuna bakmadan direkt aldınız ve hatırlamıyorsunuz.

Hesaba girip işlemler bölümüne bakın aldığınız orada gözükürç büyük ihtimal bedava diye ne olduğuna bakmadan direkt aldınız ve hatırlamıyorsunuz.

Aynen öyleymiş Epic Games'i fazla kullanmıyorum ama hala yine alamdığıma eminim uykuluyken falan indirdim herhalde.

resim_2023-11-08_205932579.png

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı