Satış sitesi için hosting önerisi

The User 0

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
HP Laptop 15-da1083nt
Intel Core i5-8265U @ 1.60GHz
Intel UHD Graphics 620
NVidia GeForce MX130
WD NVMe 480GB
A-Data 8GB CL17 2400MHz
HP 22es 1080p 60Hz
HyperX PulseFire Raid
Meslek
Öğrenci
Ürün satışları gerçekleşecek bir site kurmamız lazım. Site için hem sunucu hem de alan adı almamız lazım. Alan adını Google Domains'den almayı düşündüğüm için kurulumu daha kolay olur diye Google Workspace'den ikisini birlikte almak mantıklı geldi. Fakat Google Workspace ile çok deneyimimiz yok. Şahsi projelerim için AWS kullanıyorum ama EC2 dışında bu tarz hem site barındırma hem de mail gerektirecek bir iş için hiç kullanmadım. Azure ile de biraz ilgilenmiştim ama onda da yine aynı şekilde. Sizce hangisini tercih etmeliyim? Ayrıca yazılım olarak Presta kullanmayı düşünüyoruz ama bu konuda da önerilerinize açığım.

Yıllarca presta ile içli dışlı oldum, e-ticaret konusunun kesinlikle hakkını veriyor.

Diğer konuya gelecek olursak natro hariç bir firmadan standart bir hosting veya daha üstün olsun diyorsanız bir vds kiralayarak hem mail hem site barındırma ihtiyaçlarınızı gidermiş olursunuz.

Merhabalar,
Bir çok E-Ticaret hosting referansımız mevcut.

Ayrıca kullanacağınız Hosting üzerinden mail çıkışlarında herhangi bir sorun yaşamadan karşı tarafa iletilecek şekilde düzenlemeleri yapmaktayız.

Hosting paketlerimize aşağıda ilettiğim adresten ulaşabilirsiniz.

Web Hosting | Verimek Telekomünikasyon

Kurumsal Bilgiler:
Ticaret Ünvanı: VERİMEK TELEKOMÜNİKASYON SAN VE TİC. LTD. ŞTİ.
Vergi Dairesi: Nilüfer
Vergi Numarası: 9241015737
Mersis No: 0924101573700001
Ticaret Sicil No: 119656

Müşteri Hizmetleri:
0224 323 0027
[email protected]
https://verimek.com

Yeni konular

Geri
Yukarı