Satisfactory logosu geliyor fakat geri kapanıyor

İşletim sistemi
Windows 8.1

ŞenolGüneş

Hectopat
Yer
Bursa Nilüfer
Daha fazla  
Dün Satisfactory indirdim, 6 saat falan oynadım. Alt+Tab çektim fakat oyun dondu biraz bekledim kendine geldi oyun ben de oyunu kaydettim bir daha Alt+Tab çektim yine dondu ama bu sefer kapandı kendiliğinden. Tekrar açmaya çalıştığımda oyun tam ekran olarak normal bir şekilde açılıyor, arkadan oyunun müziği geliyor fakat yüklenme aşamasında kapanıyor. Yönetici olarak başlattım, uyumluluğu kontrol ettim fakat bence sorun bunda değil, bunda olsaydı en başta neden açıldı o zaman? Nasıl geri açabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun dosya bütünlüğünü doğruladınız mı? Doğrulama yapmadıysanız deneyebilirsiniz.

Maalesef yapamam çünkü korsan.

Process Monitör

Yanlış şekilde paylaşmışsınız. Rehber aşağıda bulunmakta.

Yanlış şekilde paylaşmışsınız. Rehber aşağıda bulunmakta.

Buradan bakarak yapmıştım zaten ama neyi yanlış yapmışım.

Yaptığınız yanlışı söyleyeyim, 0xc7b için ProcMon raporunu atmak yerine Process Monitor'un EXE'sini atmışsınız. Yapmanız gereken rehbere göre raporu hazırlamak.

Şimdi attım

Yaptığınız yanlışı söyleyeyim, 0xc7b için ProcMon raporunu atmak yerine Process Monitor'un EXE'sini atmışsınız. Yapmanız gereken rehbere göre raporu hazırlamak.
Kusuruma bakmayın

Oyun kaynaklı sanki. Hazır oyun da indirimdeyken alabilirsiniz isterseniz. Sorun devam ederse de söylersiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı