Sattığım karta bozuk deniliyor

N0rvecli

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Türk Silahlı Kuvvetleri Uz. Çvş. Ad
Selam, kısa bir süre önce ekran kartımı sattım. Arkadaş ekran kartını sisteme taktığında oyunlarda performans düşüşleri yaşadığını belirtti. Bunun üzerine işlemci sıcaklığına baktığımda anormal bir durum fark ettim. İşlemci fanını düzeltmeye çalışırken, soket pinlerinin büküldüğünü fark ettim. Pinleri düzelttirdim ve fanı doğru bir şda hala pekilde yerine taktık. Sıcaklık eski seviyelerine döndü ancak oyunlarerformans sorunları yaşıyorduk. Ekran kartını göndermeden önce test ettiğim oyunlarda da bu sorun yoktu kendi sistemim de. Sonrasında bir bilgisayarcıya gittiğinde, sistemi ekran kartıyla birlikte teslim ettim. Ancak bilgisayarcıdan sistemi geri aldığımda ekran kartından herhangi bir görüntü alamamış.

Kullandığı kablo veya monitör sıkıntı yaratmış olabilir. Ya da takarken kırdı.

Kendisi taktığın da ekran kartı görüntü veriyormuş bilgisayarcıya vermeden önce de bilgisayarcıdan alınca tamamen görüntü kesmiş bilgisayarcı yeni ekran kartı itelemeye çalışıyormuş.

Bilgisayarını çöp gibi kullanıyordur sonra performans sorunu. Sorunu ve bilgisayar kullanmayı kendisi öğrenecek sen sağlam sattığına göre üzerine düşmene gerek yok.

Harbi ağa sen eminsen kendinden ilgilenme.

Harbi ağa sen eminsen kendinden ilgilenme.
Ama millete defolu mal satsan da peşine düşerler.

Geri
Yukarı