Sauvaj parfüm alınır mı?

Evet biliyorum, muadili diye geçiyor kullanan var mı varsa memnun mudur onu merak ettim.
Dior Sauvage tarihin en çok satan erkek parfümü, her yerde koklayabilirsiniz artık kusasım geliyor 15 yaşından 50 yaşına kadar kullanan gördüm çok fazla muadili var ve kalıcılık anlamında da aynılar.

Buradan alınız diyene çok takmayın günümüz Türkiyesinde hiçbir parfümün o fiyatlar edeceğini düşünmüyorum. Belki eşsiz designer parfümler olabilir, mesela ben en son Tutatse'den "Replica by the fireplace" muadilini denedim bence güzel tabi gerçeğini bilmediğimden bir şey diyemeyeceğim kalıcılık 6-7 saati var sanırım.

2-3 Bin TL olsa alacağım bir parfüm çünkü eşsiz yani kullanan göremessin sokakta yada herhangi bir ortamda. Ben olsam gidip boyner, beymen, sephora burada denerdim en sevdeğimin muadilini bulmaya çalışırdım.

Tutatse, alberto sego, dp ve daha çok fazlası var ve kaliteli hepsi yani gidip gümrük malı diye ya da tester diye alacağınız ürünlerden daha iyidirler kesinlikle. Sanırım hangi parfümlerin hangi muadil marka tarafından daha iyi yapıldığını bulabileceğiniz bir Facebook grubu vardı arkadaşım söylemişti adını bulursam eklerim ama bilmiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı