Sayısal AYT 70+ net yapmak için öneriler

ArdaofRivia

Decapat
Merhaba 12. sınıfım AYT'de daha tam konuları bilmiyorum, 12 konularını yapabiliyorum ama 11'de eksiklerim var, tahmini Full potansiyelimle deneme yapsam matta 10-20 arası (geometrim 0) Fizik 7-10+ Kimya 8-10 Biyoloji 0 net yaparım. Kimya ile Fizik fullerimde, Matı nasıl fulleyebilirim ve biyolojim hep kötüydü hiç sevmem nasıl çalışabilirim? AYT için ipuçlarınızı, taktiklerini ve önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çabuk geometri kampı başla. Geometri pratik işidir. 4 ayda kolay sorarlarsa fullersin. Matematikte de kamp başla. Eksiklerin var. Her videoyu izle, şunu biliyorum atlayayım falan demeden izle(önerim 3d ayt vdd). Fizik ile kimyayı da aynı şekilde, biyolojiyi sıfırdan alacaksın zaten. Max 3 haftada biter biyoloji. İşin zor, ama yapılamayacak gibi değil.

Hocam aynı muhabbet bende de vardı ama kimya versiyon. 😂 hemde sadece AYT için değil TYT içinde geçerliydi ta ki 15 gün öncesine kadar. Sınavda kimya çözmemek için o kadar kararlıydım ki kalan süreyi matematikten daha fazla soru yapmak için kullanacaktım ama işler öyle gitmedi istediğim sıralamada ki insanların çoğu hem AYT hem TYT kimya fullemişler. 😁 şuan TYT denemelerinde kimya için ya full yada 6-1 gidiyordum. AYT'de benim de eksiklerim var. Geometri konusunda avantajlı sayılırım o kadar.

Yeni konular

Geri
Yukarı