Scam Steam sitesine girdim

metiner21

Decapat
Makaleler
1
Steam'de scam siteye girdim. Ve duyduğuma göre hesabı çalıp ban yedirtiyorlarmış. CS:GO'da ise envanterim pahalı. Bu siteden nasıl hiç bir bağım kalmadan çıkabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Geçmiş olsun, çok hızlı bir şekilde ticket atın. Eğer steam hesabınızda kredi kartınız/banka kartınız kayıtlıysa kartınızın şifresini değiştirin/internet alımlarına kapatın. Ticket şansınız yaver gider de kısa sürede dönerse belki ucuz yırtarsınız. Ben aynı sorunu 3 günde döndüklerinde çözdüm fakat Rust'dan oyun yasaklanması, CS:GO'dan da VAC yasaklaması aldım.

Steam şifreni ve E-Posta adresini değiştir ardından Steam Guard'ı aktifleştir. Bu arada hesabı çalan kişinin VAC Ban yedirtip hesabı geri vereceğini sanmıyorum :ROFL:

Şifreni değiştirip ve Steam Guard'ı aktifleştirmen yeterli. Bir de şunu yap:

1575744896243.png

Hem dolandirici site, hem bicak cektin ve eline ulasacak. Nasil oluyor o? Madem dolandirici siteye girdin neden hesap bilgilerini degistirip önlemini almiyorsun?
Bir siteden bıçak aldıktan sonra başka bir scam siteye girmiş galiba. Ben olsam direkt şifremi değiştirip ilk siteyle iletişime geçerdim diyecektim ama ben olsam scam siteye girmemiş olurdum büyük ihtimalle. :D

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı