Sceptre E255B-1658A sadece rastgele küçük bölümleri anlık titriyor

Aze-Zakir

Centipat
Merhaba arkadaşlar. Azərbaycan'dan yazıyorum sizlere. Ben Technopat YouTube kanalını izleyerek kendime 2600X ve 1660 Ti'lı ilk PC sistemimi kurdum. Kendimi şımartmışken bir de monitör ile taçlandırayım dedim. Bu arada tüm parçaları yerel aracı şirket vasıtasıyla Amazon ABD-den getirttim. Direkt teslimat yok. PC'yi deneme yanılma yöntemiyle topladım sorunsuz çalıştı. Tüm Benchmark ısı sonuçları da gayet güzeldi. Fakat monitörde anlık titremeler olduğunu fark ettim. Bilgisayar yeni başladığında daha fazla oluyor sonra azalıyor. Dakikada 7-8 defa oluyor ve sadece sol tarafta rastgele yerlerde anlık olup düzeliyor. Yüksek Hz'de daha çok oluyor. G-Sync açtığımda nispeten azalıyor. Ne alaka bilmiyorum gri renkte artıyor. Farkı kablolar denedim. Farklı cihazlar denedim. Farklı yerde elektriği denedim ama sonuç aynı. Şimdi arkadaşlar sorularım bunlar:
  • Daha önce böyle bir durum ile karşılaştınız mı?
  • Tamiri zor mu kolay mıdır?
  • Aracı kargo ABD-den getirirken hasar vermiş olabilir mi?
  • Ve son olarak eğer sorun ekran ise aynı boyuttaki farkı monitörün ekranı ile değiştirebilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı