Scptoolkit güvenilir mi?

hocam yükledim ancak tuş atama yapamıyorum hiçbirtürlü, ama kolu görüyor uygulama
Record olması lazım. Denediniz mi? Issue kısmı var biraz sağda. Oradan driveri yüklemeniz gerekecek.

Record olması lazım. Denediniz mi? Issue kısmı var biraz sağda. Oradan driveri yüklemeniz gerekecek.
hocam yükledim driver record kısmından tuş atamak istediğim şeye tıklıyorum ama olmuyor. ve ps3 kolu yanıp 1234 kısmı yanıp sönüyor sürekli.

hocam yükledim driver record kısmından tuş atamak istediğim şeye tıklıyorum ama olmuyor. ve ps3 kolu yanıp 1234 kısmı yanıp sönüyor sürekli.
Hocam kolda sıkıntı var muhtemelen. Kolu bilgisayara bağladığınız an 4 ışık yanıp sönmesi gerek. Sonra tuş atamalarını yapıp kullanmaya başlıyoruz. Fakat sizde olmuyor. Kolda sıkıntı var bence.

hocam bağlıyorum dört ışık yanıp sönüyor ve bilgisayarda görüyor kolu ama tuş atamalarını yapamıyorum tuşlara basıyorum atamıyor

hocam bağlıyorum dört ışık yanıp sönüyor ve bilgisayarda görüyor kolu ama tuş atamalarını yapamıyorum tuşlara basıyorum atamıyor
Orada auto tuşu var. Ona basıp save alın. Daha sonra Oyuna girip deneyin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…